Targi Turystyki na Stadionie Wrocław [ZAKOŃCZONY]

Zbliża się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Turystyki i Czasu Wolnego, teraz po raz pierwszy w nowych „dekoracjach” Stadionu Wrocław. Ponad 140 wystawców i wiele imprez towarzyszących powinno zadowolić zarówno miłośników podróży i przygody, jak i smakoszy oraz tych, którzy oczekują dobrej rozrywki. Dla Was, jak co roku, mamy zaproszenia.  

  • MTT 2016

    MTT 2016, fot. mawi


Szczegółowy program oraz godziny, w których można odwiedzać targowe stoiska i uczestniczyć w szeregu atrakcjach, przygotowanych w tym roku przez organizatora MTT Sp. z o.o. we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Dolnego Śląska, znajdziecie poniżej:

11. Międzynarodowe Targi Turystyki i Czasu Wolnego

11. Międzynarodowe Targi Turystyki i Czasu Wolnego

Targi
Termin od 1 marca 2019 do 3 marca 2019

Miejsce Stadion Wrocław

Zobacz

Mamy dla Was możliwość odwiedzenia targów za darmo, pod warunkiem że weźmiecie udział w naszym konkursie, odpowiecie prawidłowo na pytanie i traficie na szczęśliwą pozycję zgłoszeniową. Proponujemy 5 podwójnych trzydniowych karnetów oraz 6 podwójnych jednodniowych zaproszeń. Rozdamy je co trzeciej osobie.

Jakim odznaczeniem ministerialnym zostały wyróżnione w ubiegłym roku MTT Wrocław?

Na odpowiedzi czekamy do niedzieli, 24 lutego, do godz. 23.59. Laureatów o wygranej i sposobie jej odbioru powiadomimy e-mailowo w poniedziałek, 25 lutego.Zgłoś uwagę