Zaproszenia na spektakl muzyczny d:Amore [ZAKOŃCZONY]

Spektakl muzyczny„d:Amore” w reżyserii Palladiniego to widowisko, które dowodzi, że o sztuce najlepiej mówi się sztuką. Oddamy dwa podwójne zaproszenia na sobotę, 13 lutego. Spektakl grany będzie o godz. 18.00 w Imparcie.


AMORE to po włosku MIŁOŚĆ. Samo słowo MIŁOŚĆ jest tematem przewodnim większości znanych szerokiemu gronu odbiorcy utworów, które zapisały się w historii muzyki rozrywkowej włoskiej, francuskiej, czy anglosaskiej. Nierozerwalną częścią składową przedstawienia są oczywiście wyjątkowe utwory powstałe właśnie w latach 60. - Dalidy, Elvisa Presley'a, The Beatles, czy Roberty Flack.

Aby wziąć udział w zabawie i wygrać podwójne zaproszenie w podanym niżej formularzu zgłoszeniowym należy wpisać odpowiedŹ na pytanie: kto jest reżyserem spektaklu?

Konkurs trwa do niedzieli, 6 lutego 2016 roku do godz. 19.00.

W formularzu zgłoszeniowym wpiszcie także imię i nazwisko, numer kontaktowy telefonu i aktualny adres mailowy. Wygrywa 15 i 50 osoba osoba, która nadeśle do nas poprawną odpowiedź. Laureatów poinformujemy telefonicznie, jak odebrać zaproszenia.Zgłoś uwagę