Zaproszenia na maraton „Kapitana Ameryka” [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 4 maja do 9.00.


Mamy dla Was po jednym podwójnym zaproszeniu na Nocny Maraton serii filmów Kapitan Ameryka (6 maja w Heliosach – Magnolia i Bielany, od godz. 22.30 do rana).  

Noc jednego z najważniejszych bohaterów drużyny Avengers – Kapitana Ameryka! Zagrane zostaną wszystkie trzy części serii, rozpoczynając od „Pierwszego starcia” przez „Zimowego żołnierza”, aż po premierową „Wojnę bohaterów”. Na widzów czeka niezwykła przygoda pełna świetnego humoru, oszałamiających efektów specjalnych i emocji, jakich dostarczyć może tylko ekipa Avengers. Taka dawka szalonej akcji nie pozwoli zasnąć jeszcze długo po powrocie do domu.

Aby wygrać podwójne zaproszenia na Nocny Maraton Kapitana Ameryka w obydwu wrocławskich Heliosach trzeba do 4 maja do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, kto jest najlepszym przyjacielem Kapitana Ameryka i kto gra go w trzech filmach?  

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.Zgłoś uwagę