Zaproszenia na poranek ze Scooby-Doo w Heliosie Magnolia [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 11 sierpnia do 9.00.


Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia dla rodziców i dzieci (od 4 lat) na Filmowy Poranek ze Scooby-Doo w najbliższą niedzielę 13 września w kinie Helios Magnolia. O czym jest „Scooby-Doo! Frankenstrachy”? O tym, jak Velma dziedziczy po dziwnym doktorze von Dinkensteinie nawiedzony zamek w mieście Transylwanii (w Pennsylvanii). Przejęcie majątku nie będzie jednak łatwe, zwłaszcza że duch grasujący na zamku ma swoje plany.  

Aby wygrać podwójne zaproszenia na film o Scooby-Doo do Heliosa Magnolia trzeba do 11 września (piątek) do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, jakiej rasy jest pies Scooby-Doo.

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę