Zaproszenia na niedzielne koncerty muzyki filmowej [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa 16 stycznia do godziny 12.00.

  • olga maroszek

    Śpiewaczka Olga Maroszek wystąpi w niedzielę


Mamy dla Was podwójne zaproszenia na dwa niedzielne koncerty na scenie kameralnej MMImpresario przy ul. Lelewela 15.

  • TANGO I FILM - NA 4 SMYCZKI

Wrocławski Kwartet Smyczkowy CONTINUO

Kto z nas nie zna przesławnych tang mistrza A.Piazzoli? Albo standardów jazzowych G. Gershwina? Dodatkowo wieczór wypełnią melodie wielkiego ekranu z filmów: Czterdziestolatek, Zapach Kobiety, Rain Drops, Moon River, Żądło, Czarnoksiężnik z krainy Oz i wiele innych hitów. Całość w brawurowym wykonaniu kwartetu smyczkowego!

  • NEW YORK, NEW YORK - MUSICALE I ROZRYWKA

Olga Maroszek - kontralt
Rafał Gzella - fortepian

Przebojowa podróż do Ameryki - świata rozrywki, słynnych kabaretów i teatrów rewiowych w których prym zawsze wiedzie jedna i najwspanialsza diva. Podczas koncertu m. in. Missisipi, Summertime, czy Tonight. Nie zabraknie także niespodzianek, jak np. Kuplety Mirabelli z Barona Cygańskiego.

Aby wygrać podwójne zaproszenia na sobotnie koncerty trzeba do soboty 16 stycznia do godz. 12.00 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

  1. Który z kompozytorów muzyki filmowej odwiedzi Wrocław w ramach ESK 2016?

Wygrywa co piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.

Zgłoś uwagę