Zaproszenia na maraton "Więzień labiryntu" w Heliosie Magnolia [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 16 września do 16.00.


Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na maraton filmów z cyklu „Więzień labiryntu” w kinie Helios Magnolia. W piątek 18 września widzowie obejrzą dwie dotychczas nakręcone ekranizacje sagi Jamesa Dashnera – „Więzień labiryntu” i „Więzień labiryntu: Próby ognia” w reżyserii Wesa Balla. W pierwszej uwięzieni bohaterowie muszą wydostać się z labiryntu zamieszkiwanego przez mutanty, w kolejnej muszą dowiedzieć się, jak przetrwać nie tylko na pustyni, w którą zamienił się świat, ale i dowiedzieć się, kto stoi za śmiercią ich przyjaciół w poprzedniej części.

Aby wygrać podwójne zaproszenia na Maraton „Więźnia labiryntu” do Heliosa Magnolia trzeba do 16 września (środa) do godz. 16.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, jak nazywa się aktorka, która w obydwu częściach „Więźnia labiryntu” zagrała Teresę?

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę