Zaproszenia na "Króla życia" w Kinie Kobiet w Magnolii [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 16 września do 9.00.


Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na seans filmu „Król życia” w ramach Kina Kobiet w kinie Helios Magnolia. Seans już 17 września. O czym jest film z Robertem Więckiewiczem w roli tytułowej? O Edwardzie, który jest najeżony i wszystko go denerwuje. Jakby chodził ciągle w za ciasnych butach. Złośliwy dla żony, niecierpliwy dla córki, prawie nie ma czasu dla swego starego ojca. Któregoś dnia ulega groźnemu wypadkowi. W wyniku niespodziewanych zdarzeń porzuca swoje dotychczasowe życie, by na nowo odkryć żonę, córkę i otaczający go świat.

Aby wygrać podwójne zaproszenia na Kino Kobiet do Heliosa Magnolia trzeba do 16 września (środa) do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, jaka aktorka gra żonę głównego bohatera filmu „Król życia”?

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę