Zaproszenia na „Króla życia” do Heliosa [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 11 lutego do 9.00.


Mamy dla Was podwójne zaproszenia na seans filmu „Król życia” w ramach cyklu Kultura Dostępna. Główny bohater filmu Jerzego Zielińskiego – Edward jest najeżony, zaimpregnowany na otaczający go świat. Wszystko go denerwuje. Jakby chodził ciągle w za ciasnych butach. Złośliwy dla żony, niecierpliwy dla córki, prawie nie ma czasu dla swego starego ojca.

Któregoś dnia ulega groźnemu wypadkowi. W wyniku niespodziewanych zdarzeń porzuca swoje dotychczasowe życie, by na nowo odkryć żonę, córkę i otaczający go świat. Zaczyna być szczęśliwy i dostrzegać ludzi i rzeczy, które przecież ciągle go otaczały. Podobno szczęście jest zaraźliwe na odległość 800 metrów. Na to wygląda, bo główny bohater roztacza taką pozytywną aurę.

Kultura Dostępna: Król życia

Kultura Dostępna: Król życia

Komedia
Termin od 11 lutego 2016 do 11 lutego 2016

Miejsce Helios Magnolia Park

Zobacz

Aby wygrać podwójne zaproszenie na „Króla życia” do Heliosa Magnolia i Heliosa Bielany trzeba do 11 lutego do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, który z aktorów zagrał główną rolę w filmie „Król życia”?

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.Zgłoś uwagę