Zaproszenia na koncert Victorii Hanny w Synagodze [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 1 sierpnia do godziny 13.00.

  • victoria hanna synagoga pod białym bocianem

    Victoria Hanna


Mamy dla Was 3 podwójne zaproszenia na koncert Victorii Hanny w ramach Lata w Synagodze 2 sierpnia o 19.00.

Victoria Hanna urodziła się w jednej z dzielnic Jerozolimy jako córka ortodoksyjnego rabina sefardyjskiego. Kiedy opuściła ortodoksyjne środowisko, odnalazła w sobie potrzebę artystycznej autoekspresji. Studiowała aktorstwo, poznała różnorodne tradycje wokalne, zaczęła występować na festiwalach na całym świecie, odnosząc przy tym sukcesy. Współpracowała również z innymi artystami, wśród których wymienić można chociażby: Balkan Beat Box, Marianę Sadovską czy też Bobby’ego McFerrin’a. Wrodzoną niepełnosprawność mowy – jąkanie, potraktowała jako swój największy dar, który doprowadził ją do poszukiwań dźwięków i kreatywnych sposobów wykorzystania dykcji.

Aby wygrać podwójne zaproszenie na koncert Victorii Hanny trzeba do 1 sierpnia (sobota) do godz. 13.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i wymienić nazwisko reżysera, który zrealizował teledysk do piosenki „Aleph Bet” Victorii Hanny?

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę