[KONKURS ZAKOŃCZONY] Zaproszenia na koncert Petera Gabriela w Nowych Horyzontach

Konkurs trwa do 20 sierpnia do godz. 12.00.


Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na retransmisję koncertu Petera Gabriela „Back to Front” z londyńskiej O2 Arena, jaki miał miejsce w październiku 2013 roku. Obejrzycie go w Kinie Nowe Horyzonty 22 sierpnia o 20.00. Wyreżyserowany przez Hamisha Hamiltona - laureata brytyjskiej nagrody filmowej BAFTA, nakręcony w wysokiej jakości dźwięku i obrazu, umieszcza widza w samym sercu muzycznych uniesień. Film zawiera niepublikowane wcześniej, powtórnie zinterpretowane słynne utwory artysty - Solsbury Hill, Sledgehammer i Don't Give Up.

Aby wygrać podwójne zaproszenia trzeba do środy 20 sierpnia do godz. 12.00 wysłać formularz, w którego treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie, w którym polskim mieście Peter Gabriel niedawno wystąpił?

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę