Kino Kobiet w Heliosie Magnolia [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa 10 grudnia do 13.00.


Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na film „Kochajmy się od święta” w ramach Kina Kobiet w Heliosie Magnolia. To historia czterech pokoleń rodziny Cooperów. Spotykają się co roku przy świątecznym stole. Tym razem ten magiczny wieczór nie będzie taki, jak poprzednie. Na jaw wyjdą skrzętnie skrywane rodzinne sekrety, co odrobinę zepsuje wigilijną atmosferę miłości i zrozumienia. Senior rodu spędza święta w towarzystwie młodej kelnerki, jego córka ze swoim mężem udają perfekcyjne małżeństwo, ich córka zaprasza na kolację narzeczonego, którego poznała chwilę wcześniej, a wnuczka Cooperów klnie jak szewc. W ten jakże magiczny wieczór eksplodują wszystkie bombki.

Aby wygrać podwójne zaproszenia na dzisiejsze Kino Kobiet do Heliosa Magnolia trzeba dziś (10 grudnia) do godz. 13.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, kto gra główną rolę kobiecą w filmie „Kochajmy się od święta”?

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu. 

Zgłoś uwagę