Zaproszenia na Kino Kobiet w Heliosie Magnolia [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 26 sierpnia do 10.00.


Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na film „To właśnie seks” w ramach cyklu Kino Kobiet w Heliosie Magnolia. Seans już w czwartek 27 sierpnia. O czym jest film z tak prowokacyjnym tytułem? O tym, że najlepszym lekarstwem na nudę w związku jest odrobina pikanterii w sypialni. Jednak dzielenie się erotycznymi pomysłami może przynieść wyjątkowo zabawne skutki. Bo co zrobić, gdy on za bardzo wciągnie się w zabawę w przebieranki? Albo gdy ona osiąga rozkosz, tylko wtedy, kiedy doprowadzi go do płaczu? I co się stało ze starym dobrym normalnym seksem?!

Aby wygrać podwójne zaproszenia na film „To właśnie seks” do Heliosa Magnolia trzeba do 26 sierpnia (środa) do godz. 10.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i wymienić nazwisko reżysera filmu „To właśnie seks”.

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę