Zaproszenia na Helios OFFy, czyli przegląd filmów niezależnych [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 3 kwietnia do 9.00.


Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na Helios OFFy w Heliosie Bielany i Magnolia (środa 5.04, godz. 18.00). W ramach tego wyjątkowego przeglądu Helios zaprezentuje bardzo różnorodne filmy: te, które zdobywały już nagrody na festiwalach kina niezależnego, premiery uznanych już Twórców oraz najciekawszych przedstawicieli gatunku. Całość będzie stanowić aż dwanaście tytułów pogrupowanych w różne kategorie.

Każde spotkanie będzie składało się z projekcji zestawu specjalne dobranych na tę okazję niezależnych tytułów z filmowym wprowadzeniem. Każdy widz otrzyma ponadto kupon konkursowy, za pomocą którego będzie mógł zagłosować na wybrany film i podać krótkie uzasadnienie swojej decyzji. Na twórcę wygranego filmu oraz autora najciekawszego uzasadnienia czekają nagrody - dwudniowy pobyt w hotelu Alpin w Szczyrku!

Helios OFFy 2017. Pierwszy Ogólnopolski Przewodnik po Kinowym Podziemiu

Helios OFFy 2017. Pierwszy Ogólnopolski Przewodnik po Kinowym Podziemiu

Inne
Termin od 5 kwietnia 2017 do 5 kwietnia 2017

Miejsce Helios Magnolia Park

Zobacz

Aby wygrać dwa podwójne zaproszenia na film „Porady na zdrady” w Heliosie Magnolia i Heliosie Bielany trzeba do 3 kwietnia do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, kiedy zostało otwarte kino Helios Bielany?  

Nagrodę wygra co dziesiąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.Zgłoś uwagę