Zaproszenia na Festiwal wROCK for Freedom 2017 [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 31 sierpnia do godz. 9.00


Mamy dla was podwójne zaproszenia (na 2 dni koncertów) na Festiwal wROCK for Freedom 2017, który odbędzie się 1-2 września 2017 r. w Centrum Historii Zajezdnia przy ul. Grabiszyńskiej 184.

1 września w Centrum Historii Zajezdnia zagrają, bracia Waglewscy, czyli FISZ EMADE TWORZYWO, tegoroczny laureat Fryderyków ORGANEK oraz święcący tryumfy na arenie międzynarodowej zespół RIVERSIDE. Główną gwiazdą koncertu 2 września będzie legendarny brytyjski zespół bluesowy TEN YEARS AFTER, który swoją światową karierę rozpoczął na słynnym festiwalu Woodstock w 1969 roku. Wystąpi również zespół THE STONES z Anglii, uważany za najlepszy na świecie band grający przeboje THE ROLLING STONES w oryginalnych aranżacjach z dbałością o stroje, instrumenty i brzmienie z epoki "gigantów rocka". 2 wrześnie zagra również rockowa legenda z Wrocławia – LECH JANERKA.

Aby wygrać podwójne zaproszenie (ważne jest na 2 dni festiwalu) trzeba do 31 sierpnia do godz.9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz napisać, z jakiej okazji organizowany jest Festiwal wROCK for Freedom.

Wygrywa co piąta osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.Zgłoś uwagę