Zaproszenia do Kina Nowe Horyzonty na spektakl z National Theatre

Konkurs zakończony


Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na retransmisję spektaklu „Dziwny przypadek psa nocną porą” z National Theatre w Londynie. Obejrzycie ją w Kinie Nowe Horyzonty 12 lipca o 18.00. To historia chłopca z syndromem Aspergena, który, oskarżony o uśmiercenie psa, postanawia rozwiązać tajemnicę i wyjaśnić, kto naprawdę stoi za tym czynem. Ponieważ jest niebywale inteligentny odtwarza wszystkie czynności i wydarzenia z kolejnych godzin, by dowiedzieć się prawdy.

Aby wygrać podwójne zaproszenia trzeba do piątku 11 lipca do godz. 9.00 wysłać formularz, w którego treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie, utwór jakiego autora posłużył jako kanwa scenariusza sztuki?

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

 

 

Zgłoś uwagę