Zaprojektuj swój biznes

Warsztaty dla kreatywnych przedsiębiorców w Krzywym Kominie


W piątek, 22 listopada, w CRZ Krzywy Komin rozpocznie się cykl bezpłatnych warsztatów pod hasłem „Designer biznesu. ABC PRZEDSIĘBIORCZOŚCI”. Są one przeznaczone zarówno dla kreatywnych osób prowadzących swoje firmy od dawna, jak i początkujących przedsiębiorców.

„Designer biznesu. ABC PRZEDSIĘBIORCZOŚCI” to cykl szkoleń, które wyposażą uczestników w narzędzia niezbędne przy projektowaniu własnego biznesu.

Zajęcia pozwolą poznać praktyczne aspekty prowadzenia działalności gospodarczej: od pozyskiwania kapitału i wyboru najkorzystniejszej formy prawnej, po sposoby radzenia sobie w problematycznych sytuacjach, stanowiących codzienność każdego przedsiębiorcy.

„Designer biznesu” to również wprowadzenie w świat nowoczesnej komunikacji wizualnej i dowód na to, że design to nie tylko dodatek estetyczny, ale sposób myślenia i wymierny zysk finansowy.
Warsztaty skierowane są szczególnie do twórców, projektantów, artystów, rzemieślników oraz innych osób działających w sektorach kreatywnych, dla których pasja może być sposobem na życie.

Projekt ten jest częścią programu Laboratorium Designu i Sztuki – całorocznej, profesjonalnej oferty edukacyjnej bazującej na interaktywnych i nowoczesnych metodach pracy. Szczególny nacisk kładzie się tu na aktywne i kreatywne korzystanie z mediów oraz nowych technologii.

Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Warsztaty potrwają do 5 grudnia.

PROGRAM ZAJĘĆ
22 listopada (piątek), 17:30-20:30 – Przedsiębiorczość w praktyce
23 listopada (sobota), 11:00-13:00: Przedsiębiorczy projektant
26 listopada (wtorek), 17:30-20:30: Etyka w biznesie – dobre obyczaje w relacjach biznesowych
27 listopada (środa), 17:30-20:30: Zarządzanie sobą w czasie
5 grudnia (czwartek), 11:00-21:00: Diabeł tkwi w szczegółach – autoprezentacja i skuteczna sprzedaż produktu

Katarzyna Kunka

Zgłoś uwagę