Zagłosuj, gdzie ma powstać wybieg dla psów

Zarząd Zieleni Miejskiej wspólnie z Gazetą Wyborczą rozpoczyna kolejną edycję projektu „Pies w wielkim mieście”. W ubiegłorocznej edycji mieszkańcy wybrali 2 lokalizacje, w których powstały wybiegi dla psów - w Parku Tołpy oraz przy ul. Sztabowej. Miejsca te, cieszą się ogromną popularnością, co więcej stały się miejscem spotkań ludzi z pasją.


 - Dziękujemy mieszkańcom za tak aktywne ubiegłoroczne (ponad 8 tys. oddanych
głosów) zaangażowanie w plebiscyt  „Pies w wielkim mieście”. Rozpoczynamy kolejną edycję tego plebiscytu, w którym to Państwo zdecydujecie, gdzie powinny się znaleźć 2 kolejne wybiegi dla psów –zachęca Krzysztof Działa dyrektor Zarządu Zieleni Miejskiej.

Zachęcamy do aktywnego zaangażowania również w tym roku i czekamy na propozycje do 14 lipca (do godz. 12.00), można je zgłaszać wysyłając na adres pieswwielkimmiescie@wroclaw.agora.pl

Wszystkie zgłoszone przez mieszkańców propozycje Zarząd Zieleni Miejskiej przeanalizuje pod kątem własnościowym i funkcjonalnym. Następnie za pośrednictwem Gazety Wyborczej zaprosimy do głosowania. Wygrają dwie propozycje z największą liczbą głosów, ZZM zrealizuje je na wiosnę przyszłego roku.

Obecnie we Wrocławiu mamy 5 wybiegów dla psów (Park Grabiszyński, Wzgórze Słowiańskie, Park Tołpy, ul. Sztabowa, Psia Łąka – Niskie Łąki) oraz 3 polany bez urządzeń zabawowych przy pl. Staszica, pl. Strzeleckim oraz ul. Kluczborskiej. 

Czytaj wicej: Wybiegi dla psów we Wrocławiu 

Zgłoś uwagę