zaginieni

Portal miejski www.wroclaw.pl jako pierwszy w Polsce rozpoczyna współpracę z Fundacją ITAKA – Centrum Ludzi Zaginionych. W specjalnej zakładce "zaginieni" będziemy zamieszczać informacje o osobach zaginionych na Dolnym Śląsku oraz ułatwiać kontakt tym, którzy mogą pomóc w ich odnalezieniu.  

Uwaga zmiany! ITAKA wprowadziła fotokody do plakatów z wizerunkiem osób zaginionych. Dwuwymiarowy kod kreskowy można pobrać telefonem komórkowym, a następnie przesłać znajomym. Fotokod pojawił się na plakatach ITAKI, aby ułatwić rozpowszechnianie informacji o zaginionych, a tym samym zwiększyć skuteczność poszukiwań.

Fotokod (lub QR-code) w formie czarnego kwadratu znajduje się w prawym dolnym rogu plakatu.
Zaszyte są w nim podstawowe dane na temat osoby zaginionej i link do strony internetowej fundacji. Po zeskanowaniu kodu telefonem, możemy zapisać w telefonie informację o zaginionym oraz link do strony www.zaginieni.pl, gdzie znajduje się pełen komunikat o zaginięciu.

Nowy plakat ITAKI ma zmienioną szatę graficzną, większe zdjęcie osoby zaginionej oraz jest generowany w formie pliku PDF, który pobiera się na komputer użytkownika. Taki plik można łatwo wydrukować oraz przesłać jako załącznik mailem.

Plakaty z komunikatem o osobie zaginionej to jedno z podstawowych narzędzi poszukiwawczych, jakie ITAKA oferuje rodzinom i bliskim osób zaginionych. Plakaty można wydrukować ze strony www.zaginieni.pl. Aby wygenerować plakat należy wyszukać zaginionego w Bazie danych osób zaginionych i NN, następnie wejść na podstronę z informacją o danej osobie zaginionej i kliknąć "Wydrukuj plakat".

UWAGA

W dniu 21 maja 2011 r. - Międzynarodowym Dniu Dziecka Zaginionego - Itaka rozpoczyna kampanię "Nie uciekaj", skierowaną do nastolatków, które zamierzają uciec z domu. Kampania ma charakter profilaktyczno-edukacyjny, a jej głównym celem jest przedstawienie młodym ludziom alternatywy wobec ucieczki. Szczegółowe informacje na temat kampanii można znaleźć pod adresem www.nieuciekaj.pl.

WIESŁAW WYMYSŁO

Wiesław Wymysło

20 lutego 2014 r. w Czeszowie (Dolnośląskie) zaginął Wiesław Wymysło. Ma 59 lat, 170 cm wzrostu i niebieskie oczy. W dniu zaginięcia ubrany był w czarną kurtkę, ciemne spodnie, sportowe buty i czapkę.

Ktokolwiek widział Wiesława Wymysłę lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami:  801 24 70 70 oraz 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję. Zdjęcie Wiesława Wymysły oraz innych zaginionych: www.zaginieni.plPAWEŁ PIOTR BIAŁEK

 Białek Piotr Paweł

10 lutego 2014 r. w Katowicach  (Śląskie) zaginął Paweł Piotr Białek. Ma 40 lat, 185 cm wzrostu i niebieskie oczy.  W dniu zaginięcia ubrany był w czarną kurtkę, jeansy i szary podkoszulek. Poruszał się samochodem osobowym Opel Astra o numerze rejestracyjnym  SK 1372T.

Ktokolwiek widział Pawła Piotra Białka lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie, proszony jest o kontakt z ITAKĄ - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami:  801 24 70 70 oraz 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję. Zdjęcie Pawła Piotra Białka oraz innych zaginionych dostępne są na stronie www.zaginieni.plKRYSTYNA ZAŁOGA

Krystyna Załoga

19 stycznia 2014 r. w Srebrnej Górze ( woj. Dolnośląskie) zaginęła Krystyna Załoga. Ma 71 lat, 160 cm wzrostu i brązowe oczy. W dniu zaginięcia ubrana była w czarną kurtkę 3/4 z paskiem, czarne spodnie oraz różowy beret.

Może potrzebować pilnej pomocy!

Ktokolwiek widział Krystynę Załogę lub ma jakiekolwiek informacje o jej losie, proszony jest o kontakt z ITAKĄ - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami:  801 24 70 70 oraz 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję. Zdjęcie Krystyny Załogi oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl

TOMASZ WIKTOROWSKI

Tomasz Wiktorowski

1 grudnia 2012 r. w Berlinie (Niemcy) zaginął Tomasz Roman Wiktorowski. Zaginiony ma 40 lat, 180 cm wzrostu i niebieskie oczy.

Ktokolwiek widział Tomasza Romana Wiktorowskiego lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowym numerem +48 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

Zdjęcie Tomasza Romana Wiktorowskiego oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl

JAN KWIATKOWSKI
Jan Kwiatkowski

 

16.12.2013 r. w Świdnicy zaginął Jan Kwiatkowski. Ma 73 lata, 173 cm wzrostu i niebieskie oczy. W dniu zaginięcia ubrany był w kurtkę puchową w kolorze ciemny grafit, zielono-beżowy sweter, beżowe spodnie, kozaki. Na głowie miał czapkę z daszkiem.

Może mieć problem z samodzielnym powrotem do domu!

Ktokolwiek widział Jana Kwiatkowskiego lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie, proszony jest o kontakt z ITAKĄ - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami:  801 24 70 70 oraz 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

Zdjęcie Jana Kwiatkowskiego oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl

MICHAŁ KARBOWSKI
Michał Karbowski

15 września 2013r. w Rudnie (Śląskie) zaginął Michał Karbowski. Ma 35 lat, 182 cm wzrostu i zielone oczy. W dniu zaginięcia miał na sobie czarne spodnie, czarną koszulkę oraz brązowe buty. Może przebywać również na terenie woj. opolskiego lub dolnośląskiego.

Może potrzebować pomocy medycznej!

Ktokolwiek widział Michała Karbowskiego lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie, proszony jest o kontakt z ITAKĄ - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami:  801 24 70 70 oraz 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

Zdjęcie Michała Karbowskiego oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl

LESZEK KĄCKI

 Leszek Kącki

21 września 2013 r. w Łomnicy k/Jeleniej Góry (Dolnośląskie) zaginął Leszek Kącki. Ma 58 lat, 167 cm wzrostu i niebieskie oczy. W dniu zaginięcia ubrany był w czarne spodnie, czarną bluzę z czerwonym kołnierzykiem, seledynową kamizelkę oraz czarną czapkę z daszkiem.

Ktokolwiek widział Leszka Kąckiego lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami:  801 24 70 70 oraz 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję. Zdjęcie Leszka Kąckiego oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl


ŁUKASZ KOTLARCZYK

Łukasz Kotlarczyk

31 października 2013 r. w Swarzędzu (Wielkopolskie) zaginął Łukasz Kotlarczyk.

Ma 5 lat, 100 cm wzrostu, niebieskie oczy oraz krótkie blond włosy.

Około godz. 14:30 wyszedł z matką – Agnieszką Martą Kotlarczyk z mieszkania i do chwili obecnej nie jest znane jego miejsce pobytu. Może wraz z matką poruszać się ciemnozielonym Oplem Astra o numerze rejestracyjnym PO 8553S.

Ktokolwiek widział Łukasza Kotlarczyka lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowym bezpłatnym Telefonem w Sprawie Zaginionego Dziecka i Nastolatka - 116 000. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl.

Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.  Zdjęcie Łukasza Kotlarczyka oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl   

AGNIESZKA MARTA KOTLARCZYK

Agnieszka Maria Kotlarczyk 

31 października 2013 r. w Swarzędzu (Wielopolskie) zaginęła Agnieszka Marta Kotlarczyk. Około 14:30 wyszła z synem z mieszkania i do dnia dzisiejszego nie nawiązała kontaktu z rodziną. Może poruszać się ciemno zielonym Oplem Astra o numerze rejestracyjnym PO 8553S. Ma 24 lata, 155 cm wzrostu, piwne oczy oraz brązowe, półdługie włosy. Posiada tatuaż na karku – chińskie znaki.

Ktokolwiek widział Agnieszkę Martę Kotlarczyk lub ma jakiekolwiek informacje o jej losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami:  801 24 70 70 oraz 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję. Zdjęcie Agnieszki Marty Kotlarczyk oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl


 

NATALIA CHRUŚCICKA
Natalia Chruścicka 

 

4 września 2013 r. we Wrocławiu zaginęła Natalia Chruścicka. Ma 14 lat, 155 cm wzrostu i zielone oczy. W dniu zaginięcia ubrana była w bluzkę w "panterkę" z krótkim rękawem, szare dżinsy oraz różowe tenisówki.  Może przebywać z koleżanką.

Ktokolwiek widział Natalię Chruścicką lub ma jakiekolwiek informacje o jej losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowym bezpłatnym Telefonem w Sprawie Zaginionego Dziecka i Nastolatka - 116 000. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl.

Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.  Zdjęcie Natalii Chruścickiej oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl   

 

 

MICHAŁ KARBOWSKI

Michał Karbowski

15 września 2013r. w Rudnie (Śląskie) zaginął Michał Karbowski. Ma 35 lat, 182 cm wzrostu i zielone oczy. W dniu zaginięcia miał na sobie czarne spodnie, czarną koszulkę oraz brązowe buty. Może przebywać również na terenie woj. opolskiego lub dolnośląskiego.

Może potrzebować pomocy medycznej!

Ktokolwiek widział Michała Karbowskiego lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie, proszony jest o kontakt z ITAKĄ - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami:  801 24 70 70 oraz 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

Zdjęcie Michała Karbowskiego oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl

 

 

 

 


MAŁGORZATA RŻANA

Małgorzata Rżana 

21 września 2013 r. w Żmigrodzie (Dolnośląskie) zaginęła Małgorzata Rżana. Ma 45 lat, 165 cm wzrostu i piwne oczy. W dniu zaginięcia miała na sobie niebieski bezrękawnik, ciemne spodnie dresowe oraz czarne botki z klamrą. Zaginiona ma pieprzyk na policzku.

Ktokolwiek widział Małgorzatę Rżanę lub ma jakiekolwiek informacje o jej losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami:  801 24 70 70 oraz 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

Zdjęcie Małgorzaty Rżany oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl


EMIL PRZYBYŁA

Emil Przybyła


29.08.2013 r. w Wołowie (Dolnośląskie) zaginął Emil Przybyła. Ma 73 lata, 170 cm wzrostu i piwne oczy. W dniu zaginięcia ubrany był w letnią kurtkę beżową, szare spodnie i brązowe sandały.

Może potrzebować pilnej pomocy!

Ktokolwiek widział Emila Przybyłę lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie, proszony jest o kontakt z ITAKĄ - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami:  801 24 70 70 oraz 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję. Zdjęcie Emila Przybyły oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl

 

ANETA PRZĄDO

Aneta Prządo

9 września 2013 roku we Wrocławiu zaginęła Aneta Prządo. Ma 36 lat, 160 cm wzrostu i niebieskie oczy. Ubrana była w niebieskie dżinsy, czarną bluzę i sandały. Miała przy sobie dużą, czarną torebkę.

Może potrzebować pilnej pomocy!

Ktokolwiek widział Anetę Prządo lub ma jakiekolwiek informacje o jej losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami: 801 24 70 70 oraz 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

Zdjęcie Anety Prządo oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl

SEBASTIAN KOWALSKI

Sebastian Kowalski

 

27 maja 2013 r. w Leśnej (Dolnośląskie) zaginął Sebastian Kowalski. Ma 40 lat, 180cm wzrostu i niebieskie oczy. Znakiem szczególnym są widoczne braki w przednim uzębieniu.

Ktokolwiek widział Sebastiana Kowalskiego lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami:  801 24 70 70 oraz 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję. Zdjęcie Sebastiana Kowalskiego oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl

 

 

JOANNA BOCHENEK 

 

8 sierpnia 2013 r. w Ostrowcu Świętokrzyskim (Świętokrzyskie) zaginęła Joanna Bochenek. Około godziny 12 wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła. Ma 45 lat, 160 cm wzrostu i niebieskie oczy. W dniu zaginięcia ubrana była w czarne dresy, niebieskie klapki i miała ze sobą jasnobrązową, skórzaną torbę na ramię.

Ktokolwiek widział Joannę Bochenek lub ma jakiekolwiek informacje o jej losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami:  801 24 70 70 oraz 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję. Zdjęcie Joanny Bochenek oraz innych zaginionych:www.zaginieni.pl

 

BOŻENA KOCIĘCKA 

Bożena Kociecka

 

 

21 czerwca we Wrocławiu ( Dolnośląskie) zaginęła Bożena Kocięcka . Ma 48 lat , 156 cm wzrostu i piwne oczy. W dniu zaginięcia  ubrana była w dżinsowa kurtkę i spodnie oraz białe buty sportowe.

Ktokolwiek widział Bożenę Kocięcką lub ma jakiekolwiek informacje o jej losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami:  801 24 70 70 oraz 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI:itaka@zaginieni.pl. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję. Zdjęcie Bożeny Kocięckiej oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl

RYSZARD ZAJĄC 

Ryszard Zając

 

20.07.2012 r. w Kamiennej Górze ( Dolnośląskie) zaginął Ryszard Zając. Ma 81 lat, 160 cm wzrostu i niebieskie oczy. W dniu zaginięcia ubrany był w szarą czapkę, jasną koszulę w zieloną kratę z zielonym kołnierzem, szare długie spodnie. Pan Ryszard porusza się o lasce.

Może potrzebować pilnej pomocy!

Ktokolwiek widział Ryszarda Zająca lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie, proszony jest o kontakt z ITAKĄ - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami: 801 24 70 70 oraz 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI:itaka@zaginieni.pl. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję. Zdjęcie Ryszarda Zająca oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl

ADAM KROMMYDAS 

Adam Krommyda 

15 lipca  2013 r. we Wrocławiu (Dolnosląskie) zaginął Adam Krommydas. Ma 4 lata, niebieskie oczy i 110cm wzrostu. Chłopiec prawdopodobnie przebywa z ojcem. Szuka go matka, która nie ma o nim żadnej wiadomości. Adaś ma niewielkiego zeza.

Dziecko może przebywać na terenie Grecji.

Może potrzebować pomocy medycznej!

Ktokolwiek widział Adama Krommydasa lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie, proszony jest o kontakt z ITAKĄ - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami w sprawie zaginionego dziecka i nastolatka: 116 000 lub 48 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

Zdjęcie Adama Krommydasa oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl

ELŻBIETA PABIAN

Elżbieta Pabian 

4 kwietnia 2013r. w Przylesiu (Opolskie) zaginęła Elżbieta Anna Pabian. Ma 16 lat, 160 cm wzrostu i niebieskie oczy. Znakiem szczególnym zaginionej jest duży pieprzyk na lewej skroni. Wyszła z domu na spacer z psem i od tego czasu nie skontaktowała się z rodziną. W dniu zaginięcia ubrana była w białą, zimową kurtkę, różowe spodnie oraz beżowe buty z misiem. Zaginiona może przebywać we Wrocławiu.

Ktokolwiek widział Elżbietę Pabian lub ma jakiekolwiek informacje o jej losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowym bezpłatnym Telefonem w Sprawie Zaginionego Dziecka i Nastolatka - 116 000. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl.

Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

 

Zdjęcie Elżbiety Pabian oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl

MACIEJ BUSZA 

Maciej Busza 

8 czerwca 2013 r. we Wrocławiu zaginął Maciej Busza. Ma 72 lata, 172 cm wzrostu 
i czarne oczy. Zaginiony nosi okulary. W dniu zaginięcia ubrany był w kurtkę ortalionową, brązowy polar, wełnianą czapkę i brązowe półbuty. Miał przy sobie trzy klucze na białym kablu.

Może potrzebować pomocy medycznej!

Ktokolwiek widział Macieja Buszę lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie, proszony jest o kontakt z ITAKĄ - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami:  801 24 70 70 oraz 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI:itaka@zaginieni.pl. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję. Zdjęcie Macieja Buszy oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl

 

ARKADIUSZ OGRYZEK 

Arkadiusz Ogryzek 

30 czerwca 2013 r. w miejscowości Strzegom zaginął Arkadiusz Ogryzek. Wyszedł z domu o godz. 16:00. Zostawił w domu telefon komórkowy. Do chwili obecnej nie powrócił do domu. Ma 20 lat, 184 cm wzrostu i niebieskie oczy. W dniu zaginięcia ubrany był w pomarańczową podkoszulkę, szarą bluzę z kapturem i granatowe dżinsy.

Ktokolwiek widział Arkadiusz Ogryzka lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami:  801 24 70 70 oraz 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję. Zdjęcie Arkadiusza Ogryzka oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl

 

WIESŁAW JACHIMOWICZ 

Wiesław Jachimowicz 

W dniu 19.06.2013 w miejscowości Zgorzelec zaginął Wiesław Jachimowicz. Wyszedł z domu w godzinach porannych i do chwili obecnej nie powrócił. Ma 52 lata, 175 cm wzrostu i piwne oczy. W dniu zaginięcia ubrany był w czarne spodnie jeansowe i ciemną kurtkę z kapturem.

Ktokolwiek widział Wiesława Jachimowicza lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami:  801 24 70 70 oraz 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję. Zdjęcie Wiesława Jachimowicza oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl

 

 
KRZYSZTOF STANISŁAW BARAN 

Krzysztof Stanisław Baran 

13.06.2013 r. we Wrocławiu zaginął Krzysztof Stanisław Baran. Ma 27 lat, 178 cm wzrostu i brązowe oczy. W dniu zaginięcia ubrany był w czarne, krótkie spodenki sportowe, czarną bluzę i czarne sportowe buty. Miał przy sobie szary plecak i portfel z dokumentami. Posiada tatuaż na lewej łydce oraz blizny: na prawej łydce, między brwiami i na brodzie. 

Może potrzebować pilnej pomocy! 

Ktokolwiek widział Krzysztofa Stanisława Barana lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie, proszony jest o kontakt z ITAKĄ – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami:  801 24 70 70 oraz 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję. Zdjęcie Krzysztofa Stanisława Barana oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl

 

MIECZYSŁAW KACA 

Mieczysław Kaca 

21 maja 2013 r. w Gryfowie Śląskim (Dolnośląskie) zaginął Mieczysław Kaca. Ma 82 lata, 175 cm wzrostu i niebieskie oczy. Mężczyzna porusza się o kuli. W dniu zaginięcia ubrany był w brązową marynarkę, spodnie i brązowe sandały. Pod ubraniem miał na sobie piżamę.

Może potrzebować pomocy medycznej!

Ktokolwiek widział Mieczysława Kacę lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami:  801 24 70 70 oraz 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję. Zdjęcie Mieczysława Kacy oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl

 

ALEKSANDER BOBER 

Aleksander Bober 

18 maja 2013 r. w Warszawie zaginął Aleksander Bober. Ma 31 lat, 180 cm wzrostu i piwne oczy. Ubrany był w górskie buty, brązowo-czarną kurtkę oraz posiadał ze sobą plecak. Zaginiony może przebywać na terenie Wrocławia.

Ktokolwiek widział Aleksandra Bober lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami:  801 24 70 70 oraz 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

Zdjęcie Aleksandra Bober oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl

 

ŁUKASZ CIURYSEK 

Łukasz Ciurysek

 

18 kwietnia 2013 r. w Lubaniu (Dolnośląskie) zaginął Łukasz Ciurysek. Ma 27 lat, 182 cm wzrostu i piwne oczy. Zaginiony ma na ramionach tatuaże przedstawiające ptaka i smoka.

W dniu zaginięcia ubrany był w jasnobrązową, sztruksową kurtkę, jeansy i czarno-czerwone buty.

Może potrzebować pilnej pomocy!

Ktokolwiek widział Łukasza Ciuryska lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie, proszony jest o kontakt z ITAKĄ - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami:  801 24 70 70 oraz 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję. Zdjęcie Łukasza Ciuryska oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl

 

N.N. 

N.N. 

8 marca 2013 r. w miejscowości Milicz (Dolnośląskie) został ujawniony mężczyzna o niezidentyfikowanej tożsamości.

Wiek ok. 30-40 lat, wzrost 175 cm, oczy brązowe. Mężczyzna utrzymuje, że nazywa się Andrzej Sikora. Jest osobą głuchoniemą. W chwili ujawnienia miał na sobie brązowe spodnie i czarną kurtkę z kapturem.

Ktokolwiek może pomóc w identyfikacji tej osoby proszony jest o kontakt z ITAKĄ - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami: 801 24 70 70 oraz 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

Zdjęcia i informacje o zaginionych oraz osobach NN: www.zaginieni.pl.

MONIKA SĘPIOŁ 

Monika Sępioł

 

02 września 2011 r. w Łodzi zaginęła Monika Sępioł. Ma 15 lat, 153 cm wzrostu i niebieskie oczy. Znakiem szczególnym zaginionej jest kolczyk na wardze. Może przebywać w miejscowości Głowno.

Ktokolwiek widział Monikę Sępioł lub ma jakiekolwiek informacje o jej losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowym bezpłatnym Telefonem w Sprawie Zaginionego Dziecka i Nastolatka - 116 000. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl.

Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

Zdjęcie Moniki Sępioł oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl

 

MICHAŁ TOMANIAK 

Michał Tomaniak

 

 

3 maja 2013 we Wrocławiu zaginął Michał Tomaniak. Ma 27 lat, 179 cm i piwne oczy. Znaki szczególne: liczne znamiona na twarzy, tatuaż między szyją a barkiem – napis "Nie ufaj nikomu" i czerwone usta powyżej. W dniu zaginięcia ubrany był w brązowy płaszcz do kolan, ciemny sweter w żółte paski, dżinsowe spodnie i brązowe, sznurowane buty.

Ktokolwiek widział  Michała Tomaniaka lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami: 801 24 70 70 oraz 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

Zdjęcie Michała Tomaniaka oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl 

 

KLAUDIA RYJAK 

Klaudia Ryjak

 

23 kwietnia 2013r., w Polanicy Zdroju (Dolnośląskie) zaginęła Klaudia Ryjak. Ma 17 lat, 155 cm wzrostu i niebieskie oczy. W dniu zaginięcia ubrana była w czarną kurtkę z kapturem i jasne jeansy.

Ktokolwiek widział Klaudie Ryjak lub ma jakiekolwiek informacje o jej losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami: 0 801 24 70 70 oraz 022 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI:itaka@zaginieni.pl. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

Zdjęcie Klaudii Ryjak oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl

JÓZEF STRĄCZEK 

Józef Strączek 

 

21 kwietnia 2013 r. w Turzanach (Dolnośląskie) zaginął Józef Strączek. Ma 78 lat, 165 cm wzrostu i czarne oczy. W dniu zaginięcia ubrany był w granatową kurtkę, popielate spodnie, czarne kozaki i szarą czapkę z daszkiem.

Może potrzebować pilnej pomocy!

Ktokolwiek widział Józefa Strączka lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami:  801 24 70 70 oraz 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

Zdjęcie Józefa Strączka oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl

 

MARIA KOTLIŃSKA 

Maria Kotlińska 

13.04.2013 r. we Wrocławiu (Dolnośląskie) zaginęła Maria Kotlińska. Ma 62 lata, 160 cm wzrostu i niebieskie oczy. W dniu zaginięcia ubrana była w niebieską sportową kurtkę, brązowe, sztruksowe spodnie, pistacjową bluzkę z białym kołnierzykiem, miała także fioletowe sportowe buty i klucze na tzw. smyczy.

Może potrzebować pilnej pomocy!

Ktokolwiek widział Marię Kotlińską lub ma jakiekolwiek informacje o jej losie, proszony jest o kontakt z ITAKĄ - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami:  801 24 70 70 oraz 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI:itaka@zaginieni.pl. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję. Zdjęcie Marii Kotlińskiej oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl

 

 
TADEUSZ JANKOWSKI 

Tadeusz Jankowski 
 

24 stycznia 1996 r. we Wrocławiu zaginął 41-letni wówczasTadeusz Julian Jankowski. Ma 164 cm wzrostu i niebieskie oczy. W 2009 był widziany w Koszalinie.

Ktokolwiek widział Tadeusza Juliana Jankowskiego lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami: 801 24 70 70 oraz 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

Zdjęcia Tadeusza Juliana Jankowskiego oraz innych zaginionych znajdują się na stronie:www.zaginieni.pl 

 

PIOTR KAROL JANAS 

Piotr Karol Janas 

20 grudnia 2012 r. w Bogatyniu (Dolnośląskie) zaginął Piotr Karol Janas. Ma 33 lat, 180 cm wzrostu i niebieskie oczy. Może przebywać na terenie Wrocławia lub Częstochowy. W dniu zaginięcia ubrany był w czarne dżinsy,  zimową, brązową, sztruksową kurtkę, szarą, dresową bluzę, siwą czapkę oraz czarne, zimowe trapery. Do chwili obecnej nie skontaktował się z rodziną.

Ktokolwiek widział Piotra Karola Janasa lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami:  801 24 70 70 oraz 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję. Zdjęcie Piotra Karola Janasa oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl

 


KRYSTYNA SKWAREK
 
Krystyna Skwarek 

 

01.07.1997 r. w Jeleniej Górze zaginęła Krystyna Skwarek. Ma 65 lat, 176 cm wzrostu i piwne oczy

Ktokolwiek widział Krystynę Skwarek lub ma jakiekolwiek informacje o jej losie, proszony jest o kontakt z ITAKĄ - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami:  801 24 70 70 oraz 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję. 

Zdjęcie Krystyny Skwarek oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl 

MARIAN ŁAJEWSKI 

Marian Łajewski 

 

4 stycznia 2013 r. we Wrocławiu (Dolnośląskie) zaginął Marian Henryk Łajewski. Ma 78 lat, 168 cm wzrostu i niebieskie oczy. Jego znak szczególny to biała plama na głowie. W dniu zaginięcia ubrany był w czarną kurtkę, ciemne spodnie i buty oraz czapkę pilotkę.

Może potrzebować pilnej pomocy medycznej!

Ktokolwiek widział Mariana Henryka Łajewskiego lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami: 0 801 24 70 70 oraz 022 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

Zdjęcie Mariana Henryka Łajewskiego oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl

MARIAN DIDYK 

Marian Dydyk 

 

W listopadzie 2008 r. w Legnicy (woj. dolnośląskie) zaginął Marian Didyk. Ma 51 lat, 170 cm wzrostu i niebieskie oczy.

Ktokolwiek widział Mariana Didyka lub ma jakiekolwiek informacje o jej losie, proszony jest o kontakt z ITAKĄ - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami: 801 24 70 70 oraz 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI:itaka@zaginieni.pl. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

Zdjęcie Mariana Didyka oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl

 

TARAS OKSIENIUK 

 

Taras Oksieniuk

 

29 listopada 2011 r. w Switłe (Ukraina) zaginął Taras Leonidowycz Okseniuk. Zaginiony ma 21 lat, 185 cm wzrostu i szare oczy.

Z informacji od rodziny wynika, że zaginiony może przebywać w Polsce.

Ktokolwiek widział Tarasa Leonidowycza Okseniuka lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowym numerem +48 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

Zdjęcie Tarasa Leonidowycza Okseniuka oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl 

 

 

DARIUSZ STACHURSKI 


Dariusz Stachurski

 

 

22 kwietnia 2009 r. w Oławie (Dolnośląskie) zaginął Dariusz Stachurski. Do chwili obecnej nie powrócił do domu. Ma 42 lat, 170 cm wzrostu i szare oczy. W dniu zaginięcia ubrany był w dżinsy i kurtkę. Miał ze sobą plecak. .

Ktokolwiek widział Dariusza Stachurskiego lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami:  801 24 70 70 oraz 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję. Zdjęcie Dariusza Stachurskiego oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl

 

DOROTA STEFANOWSKA

Dorota Stefanowska 

 

31 sierpnia 2012 we Wrocławiu (Dolnośląskie) zaginęła Dorota Stefanowska. Ma 45 lat, 165 cm wzrostu i szare oczy. W dniu zaginięcia ubrana była w czarną, skórzaną kurtkę i niebieskie dżinsowe spodnie.

Ktokolwiek widział Dorotę Stefanowską lub ma jakiekolwiek informacje o jej losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami:  801 24 70 70 oraz 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

Zdjęcie Doroty Stefanowskiej oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl 

MIKOŁAJ POCELUJEW 

Nikołaj Pocelujew 
 

20 lipca 2012 r. w Oleśnicy (Dolnośląskie) zaginął Nikolaj Pocelujew. Ma 33 lata, 178 cm wzrostu i niebieskie oczy. Znaki szczególne: tatuaż na lewej nodze w kształcie miecza i żmii.

Ktokolwiek widział Nikolaja Pocelujewa lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami:  801 24 70 70 oraz 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję. Zdjęcie Nikolaja Pocelujewa oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl

 

ZDZISŁAW ANDRASIK 
  
Zdzisław Andrasik  

13.07.2012r. we Wrocławiu (w okolicach szpitala wojewódzkiego im. J.Gromkowskiego) zaginął Zdzisław Andrasik.

Ma 40 lat, 168 cm. wzrostu i niebieskie oczy. Zaginiony ma tatuaż na prawym i lewym przedramieniu oraz na nadgarstku. W dniu zaginięcia ubrany był prawdopodobnie w błękitno-białą koszulkę, spodnie i białe adidasy z niebieskimi dodatkami.

Może potrzebować pomocy medycznej!

Ktokolwiek widział Zdzisława Andrasika lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie, proszony jest o kontakt z ITAKĄ - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami:  801 24 70 70 oraz 22 654 70 70.

Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

Zdjęcie Zdzisława Andrasika oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl

ARKADIUSZ SOJKA 


Arkadiusz Sojka 

 

15 czerwca 2012 r. w Podgórzynie (Dolnośląskie) zaginął Arkadiusz Sojka. Ma 32 lata, 178 cm wzrostu i brązowe oczy. W dniu zaginięcia ubrany był w jasnoszary dres i sportowe buty.

Może potrzebować pilnej pomocy!

Ktokolwiek widział Arkadiusza Sojkę lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami:  801 24 70 70 oraz 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

Zdjęcie Arkadiusza Sojki oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl


ROMUALDAS RATKEVICIUS
 

Romualdas Ratkevicius 

6 kwietnia 2012 r. w Wilnie (Litwa) zaginął Romualdas Ratkevicius.

Ma 31 lat, 184 cm wzrostu i szare oczy oraz małą bliznę na czole. Obecnie może przebywać na terenie Polski.

Ktokolwiek widział Romualdasa Ratkeviciusa lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie, proszony jest o kontakt z ITAKĄ - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami: 801 24 70 70 oraz 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

Zdjęcie Romualdasa Ratkeviciusa oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl

 

 

Pomóż w ustaleniu tożsamości mężczyzny NN

N.N. 

1 lutego 2012 r. w miejscowości Jawor (Dolnośląskie) został ujawniony mężczyzna o niezidentyfikowanej tożsamości. Wiek ok. 75 lat, wzrost 165 cm, oczy niebieskie. Mężczyzna podaje utrzymuje, że nazywa się Antoni Borg i że pochodzi z Bielska Białej. Znak szczególny: brak uzębienia oraz wyraźny zez w lewym oku. W chwili ujawnienia miał na sobie dwie kurtki – jedną szarą, drugą zaś brązową ocieplaną, czarne spodnie i białe gumowce.

Ktokolwiek może pomóc w identyfikacji tej osoby proszony jest o kontakt z ITAKĄ - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami: 801 24 70 70

oraz 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

Zdjęcie mężczyzny NN: www.zaginieni.pl. 

 

WOJCIECH KACZAN 

Wojciech Kaczan 

8 maja 2012 r. w Łęgu (Dolnośląskie) zaginął Wojciech Kaczan. Ma 27 lat, 175 cm wzrostu, brązowe oczy i bliznę pod włosami nad czołem. W dniu zaginięcia ubrany był granatową kurtkę z białymi wstawkami i popielate krótkie spodnie. Zaginiony wyjechał z domu na niebiesko-białym rowerze, do tej pory nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Może potrzebować pomocy medycznej!

Ktokolwiek widział Wojciecha Kaczana lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ-Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami: 801 24 70 70 oraz 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI:itaka@zaginieni.pl. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

Zdjęcie Wojciecha Kaczana oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl 

 

BOŻENA SIEBIŃSKA

Bożena Siebińska 

 

24 lipca 2011r. w Szarocinie k. Kamiennej Góry (woj. dolnośląskie) zaginęła Bożena Siebińska. Zaginiona ma 32 lata, 160cm wzrostu oraz brązowe oczy. W dniu zaginięcia ubrana była w czerwoną bluzę polarową zapinaną na zamek pod szyją, fioletowe body z napisem "puma", długie, ciemno-zielone spodnie i brązowe sandały.

Zaginiona może potrzebować natychmiastowej pomocy medycznej!

Ktokolwiek widział Bożenę Siebińską lub ma jakiekolwiek informacje o jej losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami: 801 24 70 70 oraz 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI:itaka@zaginieni.pl.

Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

Zdjęcia Bożeny Siebińskiej oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl

 

SABINA KONRADT

Sabina Konradt 

 

W dniu 1 sierpnia 2011r. w miejscowości Wiązów (woj. dolnośląskie) zaginęła Sabina Konradt. Ma 25 lat, 170 cm wzrostu i brązowe oczy. W dniu zaginięcia ubrana była w niebieski dżinsy, czerwoną bluzkę,  różowy polar i pomarańczowe adidasy.

Ktokolwiek widział Sabinę Konradt lub ma jakiekolwiek informacje o jej losie, proszony jest o kontakt z ITAKĄ - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami:   801 24 70 70 (dla dzwoniących z Polski) 
oraz +48 22 654 70 70 (dla dzwoniących z Polski i zagranicy). Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

Zdjęcie Sabiny Konradt oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl 

 

ROMAN MAJCHROWICZ  

Roman Majchrowicz   

7 maja 2011 r. w Krajkowie (woj. dolnośląskie) zaginął Roman Majchrowicz. Ma 58 lat, 170 cm wzrostu i niebieskie oczy. Znaki szczególne to: blizny na ręce, blizna na klatce piersiowej oraz proteza stomatologiczna.

Ktokolwiek widział Romana Majchrowicza lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami: 0 801 24 70 70 oraz 022 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

Zdjęcie Romana Majchrowicza oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl

 

NN

N.N. 

 

29 czerwca 2011r. w Bogatyni, został ujawniony mężczyzna o niezidentyfikowanej tożsamości. Wiek ok. 30-40 lat, wzrost 180 cm, oczy brązowe, włosy koloru brązowego z widocznym wyłysieniem tzw. zakolami w okolicach czoła. Ubrany był sweter koloru fioletowego z jasnoniebieskimi rękawami i napisem na klatce piersiowej "SKATE ZONE" i wizerunkiem osoby na deskorolce, spodnie sztruksowe koloru ciemnego, pod tymi spodniami miał jeszcze jedne spodnie - dżinsowe o długości 3/4 koloru białego, buty z napisami DC koloru ciemnozielonego, sportowe ,sznurowane.

Ktokolwiek może pomóc w identyfikacji tej osoby proszony jest o kontakt z ITAKĄ - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami: 801 24 70 70

oraz 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję. Zdjęcie mężczyzny NN: www.zaginieni.pl.

  

PATRYK TOMCZAK

Patryk Tomczak 

 

W dniu 15 stycznia 2007 roku we Wrocławiu zaginął Patryk Tomczak. W dniu zaginięcia miał 167 centymetrów wzrostu. Kolor oczu – niebieski.

Ktokolwiek widział Patryka Tomczaka lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami:  801 24 70 70 oraz 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

Zdjęcie Patryka Tomczaka oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl  


 

WŁADYSŁAW MALEC

Władysław Malec 
 

 

10 stycznia 2011 w Łomnicy (woj. dolnośląskie) zaginął Władysław Malec. Ma 82 lata, 175 cm wzrostu i szare oczy. Zaginął w godzinach nocnych, a ubrany był prawdopodobnie w piżamę.

 

Może potrzebować pilnej pomocy, w tym pomocy medycznej.

 

Ktokolwiek widział Władysława Malca lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami:  801 24 70 70 oraz 22 654 70 70. Można również napisać na adres:itaka@zaginieni.pl. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

Zdjęcie Władysława Malca oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl

 

 

ARIEL HAWRYSZKO

Ariel Hawryszko

 

 W dniu 01 stycznia 1998 roku, w Nowej Dębie (województwo podkarpackie), zaginął Ariel Hawryszko. Ma 32 lata, 178 cm wzrostu i szare oczy.  

Ktokolwiek widział Ariela Hawryszko lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami:  801 24 70 70 oraz 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

Zgłoś uwagę