Zaczytani w kinie: Tomek Michniewicz [ZAKOŃCZONY]

Tomek Michniewicz będzie gościem Kina Nowe Horyzonty w najbliższy czwartek (24 września). Dziennikarz, reporażysta, radiowiec opowie o swojej nowej książce "Świat równoległy". Elementem spotkania z cyklu "Zaczytani w kinie" jest projekcja filmu dokumentalnego lub filmu wybranego przez samego autora książki. Na seans oddamy dwa podwójne zaproszenia. Początek spotkania o godz. 19.00.

  • "Świat równoległy"


Konkurs

Oddamy 2 podwójne zaproszenia na film połączony ze spotkaniem z autorem. Jak grać, żeby wygrać? Wystarczy wypełnić formularz konkursowy, wpisać imię, nazwisko i telefon kontaktowy oraz poprawnie odpowiedzieć na pytanie: Z którego programu Polskiego Radia znany jest Tomek Michniewicz? Z Programu 1, 2 a może 3?

Regulamin: konkurs trwa od godz. 20.00 we wtorek 22 września, do godz. 23.00 w środę 23 września. Wygrywa pierwsza i ostatnia osoba, która prawidłowo odpowie na pytanie. W razie braku kontaktu z wygranym, kupon przechodzi na kolejną osobę. O miejscu i sposobie realizacji nagrody poinformujemy telefonicznie.

Zgłoś uwagę