Z Wrocławia polecimy do włoskiego Bari

Z wrocławskiego lotniska polecimy do Bari we Włoszech. Nowe połączenie ruszy 31 marca 2018 r. Rejsy będą realizowane przez linie Wizz Air dwa razy w tygodniu, w każdy wtorek i sobotę. Bilety są już w sprzedaży.

Samoloty ze stolicy Dolnego Śląska do Bari we Włoszech będą latały od 31 marca we wtorki i soboty. Bilety są już dostępne w sprzedaży na stronie internetowej przewoźnika. Ceny zaczynają się od 59 zł. - Cieszymy się, że linie Wizz Air dostrzegają potencjał wrocławskiego lotniska. Po ogłoszeniu czterech nowych kierunków na lato 2018, zapowiadają kolejne połączenia lotnicze ze stolicy Dolnego Śląska - mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław. -Jestem przekonany, że pasażerowie docenią uroki Bari i całego regionu Apulia. To południowa perła, która słynie z tego co najlepsze we Włoszech: piaszczystych plaż, słonecznej pogody, pięknych zabytków oraz klimatycznych kawiarni i restauracji – dodaje. 

Kolejna nowość od Wizz Air

Połączenie do Bari jest piątym kierunkiem Wizz Air, które latem tego roku wejdzie do rozkładu wrocławskiego lotniska. Węgierski przewoźnik zapowiedział również uruchomienie lotów do Porto, Kutaisi, Bazylei Miluza i Göteborga. To efekt rozbudowy bazy operacyjnej przewoźnika o drugi samolot - we Wrocławiu na stałe stacjonować będzie kolejny Airbus A320. W nowym sezonie linie zwiększają też częstotliwość lotów na najpopularniejszych trasach, między innymi do Londynu Luton, Eindhoven, Lwowa i Reykjaviku. Wizz Air planuje wzrost we Wrocławiu o około 50%. - Z ogromną radością dodajemy kolejny atrakcyjny kierunek do naszej wciąż rozwijającej się siatki połączeń z Wrocławia. Niskokosztowa oferta WIZZ umożliwia polskim klientom spędzenie relaksujących wakacji w miejscu, gdzie słońce świeci niemal cały rok. Zachęcamy naszych pasażerów do rezerwacji biletów na wizzair.com – mówi Gabor Vasarhelyi, manager ds.komunikacji w Wizz Air.

Bogata siatka połączeń

Wraz z nowym połączeniem do Bari, Wizz Air zaoferuje w sumie 16 tras z Wrocławia do 12 krajów. Najwięcej do Wielkiej Brytanii (Londyn Luton, Doncaster Sheffield i Birmingham). Proponuje również dwa skandynawskie połączenia (Oslo Torp i Sztokholm Skavsta) i dwa – bardzo popularne - na Ukrainę (Kijów i Lwów). Siatkę uzupełniają Reykjavik, Dortmund i Eindhoven, a także nowość z tego sezonu – Agadir w Maroko. Bari to kolejna nowość Portu Lotniczego Wrocław. W maju na wrocławskim lotnisku zadebiutują francuskie linie Air France. Przewoźnik zabierze podróżnych na główne lotnisko w Paryżu im. Charles’a de Gaulle'a. Swoją siatkę powiększa również Ryanair, który latem poleci do Aten. Poza tym biura podróży współpracujące z wrocławskim lotniskiem ruszyły ze sprzedażą wycieczek na lato 2018. Debiutami wakacyjnymi są Tivat, Ateny, Izmir i wyspa Djerba. Nowością, w porównaniu z latem 2017, jest też Teneryfa.

Zgłoś uwagę