Z Wrocławia na Teneryfę tanimi liniami

To będzie pierwsze niskokosztowe połączenie z Wrocławia na Wyspy Kanaryjskie. Ryainair uruchomi je w sezonie zimowym - od 4 listopada. Irlandzki przewoźnik od lat jest silnie związany z wrocławskim lotniskiem, na którym z powodzeniem rozwija swoją siatkę połączeń.

  • Ryanair

    Nowe połączenie Ryanair już w listopadzie (materiały prasowe


Rejsy tanich linii lotniczych Ryanair na Teneryfę wystartują 4 listopada br. i będą realizowane raz w tygodniu w środy. - Teneryfa jest od dłuższego czasu popularnym kierunkiem wśród naszych pasażerów. Do tej pory oferowana wyłącznie w siatce lotów czarterowych, teraz również dostępna jako kierunek niskokosztowy. Zdecydowanie skorzystają na tym pasażerowie, którzy wolą organizować wypoczynek na własną rękę – mówi Jarosław Sztucki, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Portu Lotniczego Wrocław. 

Tanio na wakacje

Już teraz w siatce irlandzkiego przewoźnika bardzo silną reprezentację stanowią połączenia na południe Europy. Rzym, Barcelona (dostępne przez cały rok), Alicante, Malaga, Kreta (Chania) i Malta (dostępne w sezonie letnim) to kierunki oblegane przez pasażerów wrocławskiego lotniska. Połączenia niskokosztowe wiążą się z organizacją na własną rękę całych wakacji. Ze statystyk lotniska wynika, że taka forma podróżowania odpowiada pasażerom latającym z Wrocławia.

Bogata oferta na zimę

Zimowa siatka lotów w Porcie Lotniczym Wrocław zawsze oferuje atrakcyjne możliwości zaplanowania odpoczynku. W sezonie zimowym 2014/2015 dostępny był m.in. Rzym, Barcelona, Mediolan czy Bolonia. Ofertę niskokosztową uzupełniają połączenia czarterowe, w tym do Egiptu czy na Wyspy Kanaryjskie. Podobnej oferty można się spodziewać w najbliższym sezonie zimowym, w którym Ryanair uruchomi loty na Teneryfę.

 materiały prasowe

Zgłoś uwagę