Wielka Degustacja za pół ceny w Yammi Wraps

26 listopada Yammi Wraps w Rynku zaprasza od godz. 11.00 na Wielką Degustację nowego menu. 50 pierwszych osób otrzyma dowolnego wrapa za 1 zł, pozostali zapłacą 50% ceny do końca dnia za wszystkie pozycje w menu. W programie znajdzie się sporo atrakcji i konkursów z nagrodami.


Yammi Wraps chwali się tym, że wszystko, co serwuje gościom, jest świeże i bardzo dobrej jakości, a produkty do przygotowania wrapów, czyli tortilli z nadzieniem, trafiają do lokali kilka razy dziennie. Nic, tylko trzeba się przekonać, zwłaszcza że w menu Yammi pojawiły się nowe propozycje – m.in. Aromatic o składzie: grillowany filet z  kurczaka, miks sałat, gruszka i suszone pomidory w połączeniu z sosem blue cheese.

Polecane są także wrap Salmon z grillowanym łososiem, serem feta, pomidorem, ogórkiem i oliwkami, a także kilka rodzajów wrapów z burgerem ze 100-procentowej wołowiny. Dla wegetarian jest natomiast Hummus Vege, czyli wrap z pastą hummus i grillowanymi warzywami (pieczarki, cukinia, papryka, cebula), oliwkami i pomidorem.

Do wrapów, albo solo, można zamówić także sałatki, m.in. Sunny – egzotyczne połączenie smaków kurczaka, ananasa, kukurydzy, kiełków i sezamu, albo Chicken Cheese – aromatyczny miks grillowanego kurczaka z serem pleśniowym, rukolą i pestkami słonecznika.

Na rozgrzewkę dobre zaś będą sezonowe zupy (np. krem z dyni, porów czy pomidorów) podawane z grzankami i pestkami słonecznika lub dyni – za 5-8 zł, a dla zdrowia - świeżo wyciskane soki z owoców i warzyw (8,9 zł za 350 ml).

26 listopada, a więc w dniu Wielkiej Degustacji, za wszystko, co Yammi ma w menu, goście zapłacą tylko pół ceny. Dodatkowo, pierwszych 50 osób będzie mogło zamówić wrapy tylko za złotówkę. 

Yammi Warps znajduje się w środku Rynku, naprzeciwko Empiku. 

15 pierwszych Czytelników, którzy przyślą do nas e-maila w poniedziałek, 24 listopada, w godz. 12.00-15.00, o treści WRAP, otrzyma od nas kupony na dowolnego, bezpłatnego wrapa w Yammi Wraps.

Kupony rozdane!

Zgłoś uwagę