XXXVI Obóz Adaptacyjny Duszpasterstw Akademickich Wrocławia i Opola

2-16 września 2019 roku w miejscowości Biały Dunajec po raz kolejny odbędzie się Obóz Adaptacyjny Duszpasterstw Akademickich Wrocławia i Opola. Można już zapisać się na to letnie wydarzenie. 

  • obóz w Białym Dunajcu

    mat. organizatorów


Maturzyści oraz studenci zgromadzą się w podtatrzańskiej miejscowości już po raz 36., żeby aktywnie spędzić wakacyjny czas. Będą się integrować w czasie górskich wypraw, wspólnych imprez i wydarzeń kulturalnych oraz sportowych. Istotną rolę na obozie odgrywają codzienne Eucharystie i konferencje.

Obóz Adaptacyjny w Białym Dunajcu od lat pomaga młodzieży wejść w akademickie życie, zaaklimatyzować się w nowym środowisku i nawiązać trwałe relacje. Jest to jedyne w Polsce tego typu przedsięwzięcie, zrzeszające i angażujące tak dużo duszpasterstw, działających na terenie Wrocławia i Opola.

Na obóz może się zapisać każdy student i maturzysta, zaczynający studia bądź studiujący na wrocławskiej lub opolskiej uczelni. Zapisy zaczynają się w czasie wakacji. Więcej informacji na stronie oraz na fanpage’uZgłoś uwagę