Śpiewaj z Mariuszem Kiljanem. Zgłoś się na warsztaty!

Jeśli chcesz wystąpić we wspólnym koncercie ze znanym aktorem Mariuszem Kiljanem, musisz najpierw poćwiczyć razem z nim śpiewanie. Okazja nadarzy się niebawem.


Mariusz Kiljan to aktor wszechstonny. Gra na scenach dramatycznych, muzycznych, można zobaczyć go w filmach kinowych i telewizyjnych. Jest także wieloletnim pedagogiem wrocławskiej szkoły teatralnej, która zresztą sam ukończył w 1994 r., a także reżyserem.

Jest związany zawodowo z Teatrem Polskim we Wrocławiu. Stale współpracuje z wrocławskim Teatrem Muzycznym Capitol oraz wrocławskim Teatrem Piosenki. Wykłada także w studium musicalowym przy Capitolu. Często bierze udział w koncertach i spektaklach muzycznych na kolejnych edycjach Przeglądu Piosenki Aktorskiej, od lat jest członkiem rady artystyczno-programowej oraz jury PPA. Występuje gościnnie w musicalach i na koncertach na terenie całego kraju, zasiada w komisjach festiwali i przeglądów niszowych. W roku 1996 nagrał solową płytę „Tribute to Sting”, a w 2000 r. kolędy w jazzowej aranżacji.

Warsztaty z tym arystą to na pewno nie lada gratka. Zobacz, jak wziąć w nich udział:

XIX Artystyczne Warsztaty Wokalne z Mariuszem Kiljanem

XIX Artystyczne Warsztaty Wokalne z Mariuszem Kiljanem

Warsztaty
Termin od 8 lutego 2016 do 12 lutego 2016

Miejsce Ośrodek Działań Twórczych Światowid

Zobacz
Zgłoś uwagę