Wystylizuj się na Patrizię Pepe

Od blisko miesiąca w Domu Handlowym Renoma działa salon włoskiej marki Patrizia Pepe, którego wnętrze i wyposażenie zaprojektowali designerzy ze słonecznej Italii i zarazem pierwszy według specjalnego konceptu. Dla naszych czytelniczek mamy z tej okazji niespodziankę – naszyjnik kłódkę Patrizii Pepe. Aby go wygrać, warto spróbować stylizacji w duchu włoskiej projektantki.

  • patrizia pepe renoma

    Kobiety marki Patrizia Pepe

  • patrizia pepe renoma

    Salon Patrizia Pepe w Domu Handlowym Renoma

  • patrizia pepe renoma

    Wnętrze salonu Patrizia Pepe w Renomie


Pepe znaczy z pieprzem

Naprawdę nazywa się Patrizia Bambi, a swoją markę stworzyła od imienia i słowa „pepe” (czyli pieprz), które idealnie oddaje charakter kobiety, dla której powstają ubrania. – Projekty Patrizii Bambi podkreślają kobiece kształty, są nowatorskie, awangardowe, ale z odrobiną pikanterii – charakterne i nieoczywiste – opowiada Małgorzata Oleksik, właścicielka firmy Vega Fashion Group jedynego dystrybutora marki Patrizia Pepe na Dolnym Śląsku. Pierwszy raz wrocławianki zetknęły się z nazwą Patrizia Pepe w 2007 roku (marka powstała w 1993 roku), dziś dobrze ją już kojarzą, choć nowy salon w Domu Handlowym Renoma jest wyjątkowy, bo w jego projektowaniu brali udział włoscy specjaliści, którzy czuwają nad urządzaniem wnętrz, a wiadomo, że design w Italii jest niemal religią, a do kolorów i pięknych, nowoczesnych, ale zawsze funkcjonalnych kształtów przywiązuje się dużą wagę. Salon wrocławski jest pierwszy stworzonym według nowego konceptu.

Ubrania dla kobiety wrażliwej 

Jak można określić styl Patrizii Pepe? – Kobieta ubrana w stroje tej włoskiej marki zawsze wygląda stylowo i seksownie zarówno idąc do pracy, na kolację czy na spacer z rodziną, a kolekcje skomponowane są zawsze tak, aby zaspokoić potrzeby wrażliwej na modę kobiety – dodaje Małgorzata Oleksik i doskonale wie, co mówi, zwłaszcza że od lat wybiera w Mediolanie ubrania specjalnie z myślą o wrocławiankach i mieszkankach Dolnego Śląska.

Konkurs dla czytelniczek

Nasze czytelniczki mogą od 30 maja do 6 czerwca wziąć udział w specjalnym konkursie i wygrać naszyjnik kłódkę marki Patrizia Pepe od firmy Vega Fashion Group, jedynego dystrybutora marki na Dolnym Śląsku. Warunek? Panie muszą uruchomić wyobraźnię i opisać, jak wykorzystałyby naszyjnik w stylizacji, która najlepiej odda charakter kobiety Patrizii Pepe. Aby zobaczyć konkurs zajrzyjcie do Wygraj biżuterię Patrizia Pepe.Zgłoś uwagę