Wystartował festiwal Śniadanie Roku 2019. Głosuj na najlepsze

Poprzednio to Charlotte – Chleb & Wino i oferta śniadaniowa tej restauracji najcelniej trafiły w podniebienia gości – uczestników festiwalu Śniadanie Roku. Teraz zwycięzcą może się okazać jedna z 36 wrocławskich restauracji, które zgłosiły się do tego konkursu. Od 21 stycznia można oddawać swoje głosy na najsmaczniejsze poranne menu.  

  • śniadanie roku

    fot. organizatorzy Śniadania Roku


Śniadanie Roku 2019 – konkurs właśnie wystartował. Wrocławskie lokale, które wezmą w nim udział, czekają na was ze specjalnym na tę okazję menu

Śniadanie Roku – festiwal śniadaniowy

Śniadanie Roku – festiwal śniadaniowy

Termin od 21 stycznia 2019 do 30 stycznia 2019

Miejsce Wrocław - różne lokalizacje wg programu dnia

Zobacz

Śniadania zgłoszone na festiwal walczą o tytuł najlepszego w 2019 r. we Wrocławiu, podlegając ocenom gości. Czy oferta spełni ich oczekiwania – mogą się wypowiedzieć, oddając swoje głosy za pośrednictwem specjalnej ankiety elektronicznej, która już jest aktywna i będzie jeszcze przez trzy dni po zakończeniu wydarzenia.

Po zsumowaniu głosów organizatorzy wyłonią pięć najlepszych lokali, w tym głównego laureata, któremu zostanie przyznana honorowa Nagroda Publiczności.
Głosowanie trwa tutaj

Za miesiąc wpadnijcie na koktajl i kawę z deserem

Za organizację Śniadania Roku odpowiada Wrocław Coffee Marathon, który proponuje również inne kulinarne wydarzenia w naszym mieście.

Od 4 do 17 lutego zaprasza miłośników koktajli na Miksologię, czyli festiwal poświęcony kulturze koktajlowej, która odbędzie się pod hasłem „Nowe klasyki”. Barmani postarają się o to, aby klasycznym koktajlom alkoholowym nadać „nowe życie”. Każda z festiwalowych propozycji będzie w cenie 16 zł. Menu zostanie podane do wiadomości na tydzień przed startem wydarzenia.

Od 8 do 24 lutego czekają nas Wycieczki, czyli kawowa podróż, w jaką zabiorą swoich gości wrocławskie kawiarnie, oferując „subiektywny przewodnik po wybranych zakątkach świata”, zamknięty w festiwalowym menu. Do kawy za 7 zł będzie można zamówić deser – w zestawie kosztują 12 zł. Deser „luzem” – 7 zł. Jakość i smak kawy podlegać będzie  ocenom uczestników festiwalu w elektronicznej ankiecie.Zgłoś uwagę