Wyśpiewaj Tukana – zgłoś się do konkursu PPA

Jeszcze tylko do piątku 10 lutego można wysłać zgłoszenie na Konkurs Aktorskiej Interpretacji Piosenki na 38. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. 


Organizatorzy konkursu czekają na błyskotliwych wykonawców o niebanalnej osobowości: aktorów, wokalistów, studentów wyższych szkół teatralnych i muzycznych, ale nie tylko.

Konkurs odbywa się w trzech etapach: 26 i 27 lutego są pierwsze eliminacje, bez publiczności. Wykonawcy występują przed Radą Artystyczną PPA, która wybierze uczestników II etapu. Wybrani zaśpiewają 24 marca w Teatrze Muzycznym Capitol, już przy pełnej widowni. Zwycięzcy II etapu - wybrani tym razem także przez członków Rady Artystycznej - wezmą udział w Koncercie Finałowym, a za przejście do Finału otrzymają nagrodę w wysokości 3 tys. zł. Na Koncercie Finałowym 31 marca konkurować będą o Grand Prix - statuetkę Złotego Tukana i 25 tysięcy zł, o nagrody dziennikarzy i publiczności oraz nagrodę Stowarzyszenia ZAiKS i nagrodę Polsko-Niemieckiego Towarzystwa Kulturalnego Polonica.

Wszystkie szczegóły i formularze znajdują się na oficjalnej stronie PPA w zakładce „Konkurs Aktorskiej Interpretacji Piosenki”.

Zgłoś uwagę