Wypożyczalnie skuterów elektrycznych – będą nowości

Wypożyczalnia GoScooter ma się rozrosnąć do 200 skuterów. Marka franczyzowa blinkee.city zamierza nadal działać we Wrocławiu pod swoim logo. Ciągle czekamy na rozpoczęcie sezonu, które ma nastąpić na początku kwietnia. 


We Wrocławiu wypożyczalnie skuterów elektrycznych dostępne są od roku. Na lokalnym rynku działały do tej pory dwie marki. Pierwsza to franczyzowa blinkee.city, druga lokalna GoScooter.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy firma GoScooter w tym roku się rozrośnie do 200 skuterów. Częśc z nich to te białe pojazdy, które znamy z wypożyczalni konkurencyjnej. Dzięki temu klienci będą mieli łatwiejszy dostęp do skuterów, który jeszcze ułatwi odświeżona aplikacja. Nieznany jest jeszcze nowy cennik dla usługi. Poznamy go w czwartek (4 kwietnia). 

Drugi operator, blinkee.city zaprzeczył, że połączy siły z konkurencją co wcześniej sugerowali wrocławscy użytkownicy. - Blinkee.city nie nawiązała i nie planuje nawiązać współpracy z firmą GoScooter. Z początkiem kwietnia zamierzamy powrócić do Wrocławia z usługą wynajmowania skuterów. Niemniej jednak, jest to działanie niezależne od jakiejkolwiek innej firmy. O wszelkich  szczegółach będziemy informować Państwa na bieżąco - podkreśla Małgorzata Grzegolec, z agencji Synertime, która zajmuje się komunikacją blinkee.city.

Start usługi we Wrocławiu planowany jest na początek drugiego tygodnia kwietnia. W mieście pojawi się 200 nowych skuterów blinkee.city. 


Zgłoś uwagę