Wypożyczalnia samochodów na stadionie

Stadion Wrocław pozyskał kolejnego najemcę powierzchni biurowo – usługowej


Na mocy podpisanej właśnie umowy, firma CarNet uruchomi na Stadionie Wrocław wypożyczalnię samochodów. Od 1 grudnia 2013 r. będzie ona czynna przez 7 dni w tygodniu.

Ulokowana zostanie po wschodniej stronie stadionu. Do dyspozycji klientów początkowo będzie ok. 40 samochodów. Jednak z czasem, ich liczba będzie się zwiększać.

- Zdecydowaliśmy się na otwarcie naszego biura na Stadionie Wrocław ze względu na rozpoznawalność obiektu i potencjał biznesowy, jaki tu zastaliśmy – mówi Rafał Pietrzak, prezes zarządu CarNet Polska Sp. z o.o.. - Dlatego będą tu dostępne przede wszystkim samochody klasy premium.  Duże znaczenie miała również sama lokalizacja Stadionu Wrocław - bliskość AOW, lotniska i centrum. Stadion dysponuje również ogromnym, zadaszonym parkingiem, co w naszym przypadku jest niezbędne

W wypożyczalni samochodów CarNet na Stadionie Wrocław będą dostępne wszystkie klasy samochodów, łącznie z samochodami specjalistycznymi i dostawczymi. Strategia firmy zakłada swobodne podróżowanie po Polsce i Europie z opcją zwrotu samochodu w dowolnym oddziale.

Podpisanie umowy najmu z firmą CarNet, to kolejny krok w komercjalizacji Stadionu Wrocław. Obecnie zagospodarowanych jest 4,5 m2 powierzchni biurowej. Cały czas prowadzone są jednak rozmowy z kolejnymi potencjalnymi najemcami. 

kkZgłoś uwagę