Wygrajcie komplety książek dla młodych [ZAKOŃCZONY]

Chcecie sprawić swoim milusińskim miłą świąteczną niespodziankę? Warto wziąć udział w konkursie i wygrać jeden z czterech kompletów książek dla dzieci i młodzieży od Wydawnictwa Polarny Lis i Nowej Ery.

Konkurs trwa do 6 grudnia do 14.00


Do wzięcia są 4 zestawy książek:

  • Zestaw 1 („Na boisku. Piłkarskie gry zespołowe” Łukasza Olkowicza z ilustracjami zespół wespół oraz „Baśniowa gimnastyka w dwóch językach” Moniki Hałuchy z ilustracjami Anity Graboś)
  • Zestaw 2 („Na boisku. Piłkarskie gry zespołowe” Łukasza Olkowicza z ilustracjami zespół wespół oraz „Ćwiczenia z myślenia z psem Plusem” Karoliny Haki-Makowieckiej z ilustracjami Agnieszki Antoniewicz)
  • Zestaw 3 („Na śniegu. Sporty zimowe” Łukasza Olkowicza z ilustracjami zespół wespół oraz „Wyszukanka Łośka Tośka. Ćwiczenia dla oka, ręki i głowy” Małgorzaty Węgrzeckiej z ilustracjami Piotra Nagina)
  • Zestaw 4 („Na śniegu. Sporty zimowe” Łukasza Olkowicza z ilustracjami zespół wespół oraz „Kopnięte królestwo. Zabawy z matematyką i językiem polskim” Natalii Usenko z ilustracjami Ewy Poklewskiej-Koziełło)

Jak można wygrać

Aby wygrać książki trzeba do czwartku 6 grudnia do godz. 14.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiadając na pytanie, gdzie we Wrocławiu znajdziemy krasnala Śpiocha? 

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu.

 Zgłoś uwagę