Zaproszenie na świąteczną kolację w OVO Bar&Restaurant [ZAKOŃCZONY]

Grzane wino na zielonym patio, na kolację amur biały, comber jagnięcy a na deser zdekonstruowany makowiec. Wygraj zaproszenie na świąteczną kolację dla dwóch osób w OVO Bar&Restaurant!


Tylko w dniach od 20 do 30 grudnia można spróbować specjalnego, świątecznego menu w OVO Bar&Restaurant. W nim m.in. jako przystawka terrina z piersi gęsi, podawana z dżemem z czerwonej kapusty z cynamonem i masłem marchewkowym na toście z brioszki.

Specjalnie do świątecznego menu przygotowaliśmy potrawy, które z jednej strony nawiązują do klimatu polskiego Bożego Narodzenia, a z drugiej wnoszą coś nowego. Naszym motywem przewodnim jest polska kuchnia wzbogacona śmiałymi inspiracjami z innych stron świata, przede wszystkim ze śródziemnomorskiej kultury kulinarnej – mówi Piotr Apanel, szef kuchni OVO Bar & Restaurant, który pracował wcześniej w czterech restauracjach uhonorowanych gwiazdką Michelin, w tym w restauracji Gordona Ramsay’a w Londynie.

PYTANIE KONKURSOWE:

Przekonaj nas, że to właśnie Ty powinieneś wygrać zaproszenie na świąteczną kolację w OVO Bar&Restaurant. Odpowiedź należy wpisać w formularz kontaktowy, podać imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy. Na odpowiedzi czekamy do czwartku, 22 grudnia, do godz. 20.00. Zwycięzcę poinformujemy telefonicznie oraz mailowo, jak zrealizować zaproszenia.

Zaproszenie ważne jest dla dwóch osób, jego wartość to 200 zł.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/OvoBarAndRestaurantZgłoś uwagę