Wygraj weekendową imprezę w Gradiencie [ZAKOŃCZONY]

Wspólnie z klubem Gradient zapraszamy na cykliczny konkurs, w którym do wygrania jest voucher na weekendowe szaleństwo w klubie na pl. Solnym.

  • Konkurs trwa do czwartku 27.08 do godziny 12.00


Klubokawiarnia Gradient istnieje we Wrocławiu blisko trzy lata i już zdążyła zyskać dużą popularność, zarówno wśród wrocławian jak i obcokrajowców. Klubokawiarnie cechuje nietuzinkowe wnętrze oraz świetna lokalizacja (Plac Solny obok Rynku, przy całodobowych kwiaciarniach).
W weekendy jest to miejsce, gdzie można tańczyć do  rana dzięki najmodniejszej tanecznej muzyce wyselekcjonowanej przez rezydentów klubu. W tygodniu w sezonie letnim klub jest otwarty w czwartki. Wówczas można się rozsiąść w piwnym ogródku i posłuchać muzyki. W Gradiencie organizowane są również koncerty, transmisje meczów, wystawy oraz festiwale.

Klub specjalizuje si ę również w organizacji imprez firmowych, spotkań , bankietów oraz wystaw. Atrakcją są odbywające się co weekend degustacje promujące światowe marki alkoholi, Smirnoff Black, Bushills, Johny Walker, Tallisker, Tenqueray, Captain Morgan i wiele innych! Atrakcyjne hostessy, kultowe drinki i mnóstwo gadżetów.

Jeśli macie ochotę spędzić tu najbliższy weekend, to mamy dwa Was konkurs, w którym nagrodą jest rezerwacja loży dla Was i Waszych znajomych, oraz voucher do wykorzystania przy barze.

Napiszcie nam, co zamierzacie świętować w ten weekend! Z nadesłanych odpowiedzi wybierzemy tę, która zrealizuje się w klubie Gradient! Czekamy do czwartku 27 sierpnia do godziny 12.00. Zwycięzcę o wygranej poinformujemy telefonicznie.

Zgłoś uwagę