Wygraj robota [ZAKOŃCZONY]

Mamy dla Was do wygrania trzecią, ostatnią już kulkę Sphero. Sphero to niepozorna kulka, kryjąca w sobie robota, którym możemy sterować zdalnie za pomocą urządzeń z systemem iOS lub Android, wyposażonych w Bluetooth.


Jak grać, żeby wygrać?

Aby wygrać Sphero należy dziś (16 listopada) do godziny 15.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy (link niżej). W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie: Wymień wszystkich prelegentów konferencji „WHY start a business?” organizowanej przez Wrocławski Park Technologiczny w dniu 17.11.2015 r.

Dziękujemy za udział w konkursie. W ubiegłym tygodniu roboty powędrowaly do Kamil S. i Ewy B. W ostatnim konkursie robot powędruje do Joanny B. Organizator konkursu będzie kontaktować się bezpośrednio ze zwycięzcą.

Wrocławski Park Technologiczny zaprasza 17.11 na spotkanie pod hasłem „WHY?” - najbardziej kreatywnym pytaniem na świecie. Wydarzenie odbędzie się w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, przedsięwzięcia którego celem jest inspirowanie ludzi na całym świecie do odkrywania swojego przedsiębiorczego potencjału i rozwijania kompetencji.

Szczegóły wydarzenia: http://www.wroclaw.pl/why/

Regulamin

Zgłoś uwagę