Wygraj piknik dla swojego podwórka [WYNIKI]

Znamy Sportowe Osiedla! Tydzień Ruchu coraz bliżej!


Konkurs "Sportowe Osiedla" dobiegł końca. Znamy zwycięzców. Sportowe pikniki w ramach Tygodnia Ruchu odbędą się na Strachocinie-Swojczycach-Wojnowie, Gajowicach oraz Przedmieściu Oławskim. Przed nami trzy dni aktywnej zabawy w ramach Tygodnia Ruchu 2015!

Wygrane osiedla zamienią się w areny rodzinnych pikników sportowych odbywających się w dniach 21, 23, 25 września br. W trakcie imprez będzie można uczestniczyć w zajęciach fitness prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów, skorzystać z porad profesjonalnych trenerów, poznać nowe dyscypliny sportu, a także zrelaksować się grając w badmintona. W programie pikniku znajdą się rozrywki dla dużych i małych, a po aktywnej zabawie wypoczniemy na leżakach.

Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego ma nadzieję, że "Sportowe Osiedla" to nie tylko okazja do aktywnego spędzania czasu, ale również integracji społeczności lokalnej! Mieszkańcy będą mogli poznać swoich sąsiadów i wspólnie spędzić popołudnie.

Organizatorzy konkursu poszukują dogodnych lokalizacji do organizacji pikniku na wygranych obszarach. Na początku przyszłego tygodnia pojawią się szczegóły poszczególnych imprez. Wszelkie sugestie i pomysły mieszkańców można przesyłać na adres kontakt@tydzienruchu.wroclaw.pl. Informacji szukajcie na wroclaw.pl oraz na wydarzeniu Tydzień Ruchu 2015.

Ruch dla każdego! Pod tym hasłem już po raz siódmy poruszymy Wrocław w ramach ogólnoeuropejskiej kampanii Move Week 2015. Wrocławianie będą ćwiczyć w szkołach, klubach i centrach fitness, a także w plenerze. Zmotywowani do działania? Tydzień Ruchu już od 20 do 27 września we Wrocławiu. Wszystkie informacje dotyczące wydarzenia znajdują się na tydzienruchu.wroclaw.pl.

Nie wiesz, na jakim osiedlu mieszkasz? Sprawdź tutaj.

Regulamin konkursu „Sportowe Osiedla” [AKTUALIZACJA]

Zgłoś uwagę