Wygraj książki z serii Warcraft [ZAKOŃCZONY]

We wrocławskich kinach sieci Multikino można już zobaczyć film „Warcraft: Początek” inspirowany kultową grą komputerową. Z tej okazji Multikino i nasz portal ma dla Was konkurs. Do wygrania dwie książki z serii Warcraft.


Aby je wygrać w zamieszczonym poniżej formularzu zgłoszeniowym wpiszcie poprawcą odpowiedz na pytanie:

Ile powstało części gier komputerowych z serii Warcraf?

Wygrywa piąta i dziesiąta osoba z kolei, która przyśle poprawną odpowiedź na pytanie. Konkurs trwa do poniedziałku, 27 czerwca.

W filmie „Warcraft: Początek” dwa zwaśnione królestwa – zamieszkiwane przez ludzi Azeroth (Przymierze) i świat orków Draenor (Horda) – spotkają się walce przeciw sobie. Przymierze walczy o zachowanie porządku i bezpieczeństwo ludzi, Horda zaś o przetrwanie zagrożonego gatunku orków. Wzorem gry, twórcy filmu nie opowiadają się po żadnej ze stron. To widz musi zdecydować, któremu królestwu kibicuje.

Film Duncana Jonesa przedstawia dzieje Warcraft, nie odwołując się bezpośrednio do żadnej konkretnej części gry, ale obejmuje całość historii. Powstał on przy użyciu techniki CGI (Computer Generated Imagery), gwarantującej spektakularne efekty specjalne.

 Zgłoś uwagę