Wygraj książkę o Wesołym Ryjku [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 20 listopada do 9.00.


Portal wroclaw.pl jest patronem medialnym 24. Wrocławskich Targów Dobrych Książek. Proponujemy Wam konkursy, w których nagrodami są książki wydawców, którzy zaprezentują swoją ofertę w ramach trwającej cztery dni imprezy (3-6 grudnia).

Tym razem mamy dla Was książkę „Wesoły Ryjek i zima” Wojciecha Widłaka od Wydawnictwa Media Rodzina. To kolejny tom przygód Wesołego Ryjka, który zadaje pytania i chce poznać świat. Tym razem rzecz dotyczy palących kwestii zimowych. Dlaczego jedziemy na narty, a potem na nich nie jeździmy, czy bilet dla słonia może zastąpić bilet dla żółwia i czy można znaleźć żonę, która będzie umiała przyrządzić omlety z dżemem morelowym tak dobre, jak mama.

Aby wygrać egzemplarz książki „Wesoły Ryjek i zima” Wojciecha Widłaka od Wydawnictwa Media Rodzina trzeba do poniedziałku 23 listopada do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiadając na pytania:

  1. Jak nazywa się ilustratorka książek o Wesołym Ryjku?
  2. Proszę wymienić tytuł przynajmniej jednej z poprzednich książek o przygodach Wesołego Ryjka.

Decyduje kolejność nadsyłania maili. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowane telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę