Dla zdrowia i urody – potrenuj przed zimą [ZAKOŃCZONY]

Trudno ci się zmusić do ćwiczeń, żeby zrzucić kilka kilo i fizycznie się wzmocnić? Obiecujesz sobie, że zaczniesz dzień od porannej gimnastyki, a tu znowu budzik zadzwonił „za późno”? Nie ma nikogo, kto zmobilizowałby cię do wysiłku? Jest na to rada – spraw sobie karnet do fitness klubu, a żadne wymówki nie staną ci na drodze do zdrowej aktywności. U nas wygrasz go w konkursie.

  • siłownia

    fot. Lady Fitness Club


Lady Fitness Club proponuje wszystkim paniom trening obwodowy. O co w nim chodzi?  

Trening odbywa się w siłowni – indywidualnie albo w grupie, z wykorzystaniem urządzeń do ćwiczeń. Na każdej maszynie ćwiczy się około minuty, po czym następują „przenosiny” na kolejne urządzenie. Trening obwodowy świetnie wzmacnia wszystkie mięśnie i – dla wielu osób to ogromna zaleta – jest bardzo dynamiczny. Bardzo dobrze sprawdza się u osób początkujących, ponieważ ćwiczenia przebiegają pod okiem instruktora, który pilnuje tempa i techniki.

Jeżeli chcesz wziąć udział w takim treningu, skorzystaj z szansy wygrania na naszym portalu karnetu na 4 wejścia na treningi obwodowe w Lady Fitness Clubie (pl. Solidarności 1/3/5). Treningi (tylko dla kobiet) odbywają się od poniedziałku do piątku o godz. 13.00. Z karnetem będzie można przyjść do klubu w dowolny dzień i wykorzystać go kilka dni z rzędu albo rozłożyć to na kilka tygodni – do końca bieżącego roku.

Żeby zdobyć u nas jeden z 10 karnetów, wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Urządzenie w siłowni, na którym potrenujesz nordic walking „w miejscu”, nazywa się:
A – stepper, B – orbitrek?

Na odpowiedzi czekamy do 5 listopada, do północy. Losowania dokona redakcyjna sierotka. O wygranej i warunkach jej odbioru poinformujemy e-mailowo.

Zgłoś uwagę