Konkurs - wygraj bilety na Linkin Park

Konkurs zakończony

  • wygraj bilety na Linkin Park


Pięć podwójnych wejściówek trafiło do naszych Czytelników. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dobrej zabawy na koncercie.


Jak przygotować się do koncertu? Czytaj tuta


Choć ostatni konkurs nie był łatwy, jest już rozwiązany. I Czytelnicy, i redakcja miała niełatwy problem, by wyłonić zwycięzcę. Tym razem wygrywa Desperatka: Zadanie KOSMICZNE,ale poziom mojej desperacji sięgnął zenitu. Gram z wami od początku, dziś odświeżyłam waszą stronę milion razy, a kiedy już pojawiło się zadanie usiadłam i zaniemówiłam.A wszystko sobie poukładałam. Przełożyłam spotkania w pracy, załatwiłam wolne na piątek, znalazłam niańkę do dzieci, pożyczyłam samochód od brata, znalazłam hotel, obczaiłam mapy dojazdu !!!!!!! TYLKO BILETU BRAK !!!! Teraz czekam na CUD!!!! Wszystko w waszych rękach. Pozdrawiam DESPERATKA zapomniałam napisać odpowiedzi w poprzednim mailu najbardziej zmienił się Redaktor Zdzisław Smektała pozdrawiam Desperatka.

 

Koncert 5 czerwca na Stadionie Wrocław

Koncert Linkin Park to pierwszy duży koncert na stadionie, sygnowany przez Wrocław jako Europejską Stolicę Kultury 2016.

Zespół Linkin Park to amerykańska grupa, której muzyka to oryginalne połączenie rocka, rapowanych tekstów, metalu i elektroniki. Oszałamiająca kariera zespołu rozpoczęła się od multiplatynowych albumów „Hybrid Theory” i „Meteora” i od znanych na całym świecie megaprzebojów „In the end”, „Somewhere I belong”, „Numb” i „Breaking the habit“. Linkin Park to wielokrotni laureaci prestiżowych nagród muzycznych, w tym Grammy. Do legendy przeszły ich występy z Jayem-Z i Paulem McCartney'em. Łączna sprzedaż ich albumów to ponad 50 milionów egzemplarzy.

Do koncertu na Stadionie Wrocław zostały równo dwa tygodnie. Zespół zagra 5 czerwca.

Don't miss the Linkin Park show, 5 June, Wroclaw Stadium! Special guest Fall Out Boy!

 

Nagroda z poniedziałku wędruje do właściciela komentarza: Nasze Mamusie zabrałbym do Mennicy Państwowej, tylko po to żeby miały świadomość, że cała kasa która się tam znajduje nawet w \"%\" nie jest tyle warta co ich rady, wsparcie i miłości. Najlepszego Mamusiom !

Nagroda z wtorku za komentarz: zabrałabym Jerzego Michalaka, myślę że mimo zajmowanego urzędu potrafiłby dobrze się bawić :)

Środa - zwycięska odpowiedź:

Ja powinnam ten bilet dostać, 
gdyż nie mogę sama w mieszkaniu pozostać
Moi współlokatorzy bilety już mają
i tylko na mnie z nimi czekają 
Dopingują mnie wszyscy w konkursie dzisiejszym
bo chcemy na koncert iść w gronie liczniejszym
Fanami zespołu jesteśmy wielkimi
lecz niestety bezgotówkowymi
Więc proszę o szanse na wygraną ogromnie 
gdyż bilet należeć musi dziś do mnie
Pozdrawiam zagorzałych fanów zespołu
i z redakcji portalu konkursu jurorów

Zwycięzcom gratulujemy! Jeszcze trzy szanse na bilety!

W czwartek nagradzamy autora komentarza: Koniec maja zbliża się wielkimi krokami, a koncert już w pierwszych dniach czerwca. Ja zabrałabym na koncert pamiątkę po odchodzącym miesiącu, i poszła z dyrektorem Majem. Dyrektor ESK 2016 mógłby się wyluzować i po-rokować się na koncercie Linkin Park. Może w przyszłości odwdzięczy się fajnymi wejściówkami?

Zgłoś uwagę