Grudzień na scenie Wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka

Na mikołajki, oprócz paczki od Świętego z białą brodą, można zapewnić dziecku dodatkową atrakcję – inscenizację „Jasia i Małgosi” w premierowej odsłonie we Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka, które w grudniu ma jeszcze inne przedstawienia dla maluchów i starszaków.


Repertuar na grudzień 2014

6 grudnia – sobota - godz. 17.00 -  PREMIERA – Jaś i Małgosia

Nowa wersja klasycznej baśni w lalkowej odsłonie. Spektakl w reżyserii Agnieszki Mielcarek opowiada przede wszystkim o więzi między rodzeństwem i wspólnym pokonywaniu przeszkód. Przedstawienie skierowane do dzieci od lat 5.


7 grudnia - niedziela – godz. 17.00  Wspaniała przygoda zająca Teofila

Bajkowa historia o przełamywaniu własnych ograniczeń i walce z nieśmiałością. Spotkania poszukującego przyjaciół zająca z niezwykłymi, zwierzęcymi bohaterami to prawdziwy przegląd kunsztu sztuki lalkarskiej. Spektakl jest pouczającą historia z morałem, osadzoną w pięknych, niekonwencjonalnych dekoracjach. Dla dzieci w wieku 3-10 lat.


14 grudnia  niedziela  godz.10.30  Kosmiczna podróż

Spektakl Teatru Bąbli dla dzieci w wieku od roku do 4 lat. Muzyczno-ruchowa historia tworzenia się kosmosu, powstawania planet, kosmicznych podróży. Doskonała okazja do pierwszego kontaktu z teatrem.14 grudnia – niedziela – godz. 17.00 – Baśń o złotej rybce

Adaptacja klasycznej baśni w ciekawej konwencji teatru dużych form lalkowych i teatru cieni witrażowych. Przedstawienie dla dzieci w wieku 4-10 lat.

21 grudnia – niedziela – godz. 17.00 – Żywa woda

Spektakl Repertuarowego Teatru Dziecięcego. Piękna, muzyczna opowieść o chłopcu pokonującym wszelkie przeszkody, by zdobyć cudowną wodę dla chorej mamy. Przedstawienie przeznaczone dla dzieci w wieku od lat 3.

 

 

Informacje na temat rezerwacji i cen biletów na stronie: www.wctd.wroclaw.pl

 

Zgłoś uwagę