Podejmij wyzwanie i wygraj wejściówkę do parku linowego Opatowicka

Nowy Partner akcji Wrocławskie Wyzwanie: MOBILNOŚĆ.


Już blisko 2500 wrocławian podjęło Wrocławskie Wyzwanie: MOBILNOŚĆ! Akcja organizowana przez miasto Wrocław bardzo szybko zdobyła zainteresowanie mieszkańców stolicy Dolnego Śląska. Po niespełna miesiącu od jej startu z aplikacji BetterPoints korzysta codziennie blisko 2500 osób. Wybierając ekologiczne środki transportu wrocławianie przejechali już w sumie 119 500 km i zebrali ponad 3,5 mln punktów BetterPoints!

W nagrodę za Wasze zaangażowanie i odpowiedzialne wybory przygotowaliśmy dla Was kolejne nagrody. Do Wrocławskiego Wyzwania właśnie dołączył nowy Partner, czyli Wyspa Przygody Opatowicka.

Wyspa Przygody Opatowicka to przede wszystkim aktywny wypoczynek. Park linowy został zaprojektowany i wybudowany tak, aby idealnie wpasował się w przyrodę Wyspy Opatowickiej.

– Do dyspozycji odwiedzających oddajemy 7 różnorodnych tras na wysokości od 3 do 17 metrów, na których znajduje się blisko 110 różnych, ciekawych  przeszkód. Dzięki specjalnie skonstruowanym platformom, tyrolkom i linom nasi goście mogą pokonać ponad 1000 metrów. Ci najszybsi potrzebują dwóch godzin, ale większość z naszych odwiedzających nie traktuje tego jako wyścigu. To przede wszystkim bezpieczna adrenalina, świetna zabawa i alternatywny sposób na spędzenie czasu wolnego w pobliżu Odry i naturalnej zieleni – informuje Przemek Pawlak z parku linowego.

Już teraz zbieraj kolejne punkty BetterPoints, żeby zdobyć tę nagrodę.

Projekt jest realizowany przy współpracy z Climate-KIC.

Climate-KIC

Climate-KIC to największe przedsięwzięcie Unii Europejskiej w zakresie ochrony klimatu i budowy gospodarki niskoemisyjnej. Przeciwdziałamy zmianom klimatu w czterech zakresach tematycznych dotyczących obszarów miejskich, zagospodarowania terenów rolniczych i przemysłowych, systemów produkcyjnych oraz danych i finansów.  Wierząc, że edukacja zachęci następne pokolenia do troski o klimat i środowisko, prowadzimy programy dla studentów, start-up’ów i innowatorów w całej Europie.

Climate-KIC jest wspierany przez EIT - Europejski Instytut Innowacji i Technologii, instytucję Unii Europejskiej.  

Zgłoś uwagę