Wrocławskie Spotkania Nalewkowe 2017

W ramach festiwalu „Europa na widelcu” 2 czerwca odbędzie się druga edycja Wrocławskich Spotkań Nalewkowych. Oddamy dwa podówjne zaproszenia na to wydarzenie.


Wrocławskie Spotkania Nalewkowe to propozycja otwartych wykładów i spotkań warsztatowych dla mieszkańców Wrocławia i Dolnego Śląska na temat nalewek i sposobu ich tworzenia. Uczestnicy spotkań będą mogli porozmawiać o różnicach oraz unikatowych cechach produktów do wytwarzania nalewek zależnych od regionu, w którym występują, ze szczególnym uwzględnieniem Dolnego Śląska.

Spotkania odbędą się 2 czerwca 2017 roku w godzinach 16.00 – 19.00. I właśnie na to wydarzenie oddamy dwa podówjne zaproszenia.

Jak grać?

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Z okazji jakiej rocznicy organizowane jest święto kulinarne Europa na widelcu? Odpowiedź wpisujemy w formularz konkursowy podany niżej.

Wygrywa 21 i 42 osoba, która prawidłowo odpowie na pytanie. Konkurs trwa do wtorku, 16 maja, do godz. 11.00. Zwycięzców poinformujemy e-mailem oraz sms-em, jak odebrać zaproszenie.Zgłoś uwagę