Wrocławskie firmy nominowane do Dolnośląskiego Gryfa

Dwadzieścia cztery firmy i instytucje znalazły się w finale XI edycji Konkursu Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza. Wśród nich znalazło się dziewięć przedsiębiorstw z Wrocławia.


Wśród nominowanych wrocławskich firm znalazły się m.in.: Intechnologia Sp. z o.o., NEWIND Sp. z o.o., Pneumat System Sp. z o.o., Wrocławskie Przedsiębiorstwo Hala Ludowa Sp. z o.o., Wrocławski Park Technologiczny SA, Agencja OTTO Polska Sp. z o.o., DOZAMEL Sp. z o.o., ELDOS Sp. z o.o. oraz Przedsiębiorstwo HAK Sp. z o.o.

Mają one szansę na zdobycie Dolnośląskiego Gryfa w siedmiu kategoriach, m.in. za innowacyjny pomysł na biznes, szczególne osiągnięcia w działalności na rzecz rozwoju Dolnego Śląska, odpowiedzialność społeczną firmy czy współpracę biznesu z nauką.

Na tegoroczną edycję wpłynęło 150 zgłoszeń. To więcej niż w roku ubiegłym, kiedy to miała miejsce jubileuszowa dziesiąta edycja konkursu. Największą liczbę wniosków organizatorzy odnotowali w kategorii mikroprzedsiębiorstw – aż 45 zgłoszeń.

W skład kapituły konkursu wchodzą przedstawiciele najważniejszych instytucji i firm regionu oraz wybitne osobistości życia naukowego, politycznego i gospodarczego Dolnego Śląska.

Laureatów XI edycji Konkursu Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza poznamy 27 października podczas uroczystej Wielkiej Gali Biznesu w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu.Zgłoś uwagę