„ZOObacz” w WCTD

Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka zaprasza na specjalne, gościnne pokazy spektaklu „ZOObacz” w wykonaniu Teatru Oficyna Dziecięca. Przedstawienie jest przeznaczone dla dzieci w wieku 1-4 lat.

  • przedstawienie dla dzieci

    Magdalena Prochasek i Jan Jakubowski w przedstawieniu „ZOObacz” (mat. organizatorów)


„ZOObacz” to spektakl powstały specjalnie z myślą o najmłodszych widzach. Niezwykłe kolory, kształty i faktury na oczach dziecka zamieniają się w zwierzęce postaci, a wydawałoby się zwyczajne przedmioty ożywają. Ukryty w pudełkach, pozbawiony słów magiczny świat teatru, przepełniony jest niezwykłymi dźwiękami. Oczom dzieci ukażą się: ogromny, przyjazny wąż wypełniający scenę barwami, żółte puzzle układane w wyszukane obrazy, a nawet wirująca na scenie karuzela. Spektakl zaskakuje prostą estetyką i lekką formą. Bazuje na wyobraźni, chłonnych zmysłach i kreatywności najmłodszych widzów. Jego tempo jest dostosowane do percepcji dziecka. Mały widz z opiekunem znajduje się na poduszkach w odległości integrującej z działaniami scenicznymi, aby ich odbiór był intensywny, nie naruszając przy tym poczucia bezpieczeństwa.

Przedstawienie wyreżyserowała Agnieszka Mielcarek, a zagrają zawodowi aktorzy Magdalena Prochasek i Jan Jakubowski.

Pokazy odbędą się w siedzibie WCTD przy ul. Kuźniczej 29a (II piętro) – 30 listopada, w niedzielę, o godzinie 10.00 i 11.30.

Bilety (18 zł) można rezerwować przez formularz na stronie w zakładce „Zapisy/Rezerwacje” (proszę pamiętać o podaniu godziny pokazu!) lub tel. 608 432 224, e-mail: k.augustyniak@wctd.wroclaw.pl

 

Zgłoś uwagę