Wygraj zaproszenie i zobacz „Wędrówki Stasia”

Dobry pomysł na wakacje w mieście! Dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym (od lat 3) przedstawienie teatru marionetkowego we Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka. Bilety po 14 zł!

  • Przestawienie we Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka

    Przestawienie we Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka


WCTD zaprasza na gościnny spektakl pt. „Wędrówki Stasia", który odbędzie się już w najbliższy wtorek, 4 sierpnia, o godz. 11.00. To zabawna i pouczająca historia o dobrym, sprytnym i odważnym chłopcu, który dzięki magicznemu podarunkowi chce zmienić świat na lepszy. Podczas wędrówki po świecie spotyka na swojej drodze różnych ludzi: dobrych i złych, a nawet samego Diabła i Pana Jezusa. Fabuła zaczerpnięta z opowieści ludowych przenosi widza do świata baśniowej przypowieści.

Na to ciekawe przedstawienie, trwające ok. 50 minut, można już rezerwować bilety w cenie 14 zł/os.: przez formularz zgłoszeniowy  lub e-mail: biuro@centrumtworczosci.pl , tel. 608-432-224.

„Wędrówki Stasia”, Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka, ul. Kuźnicza 29a, piętro I, 4 sierpnia, wtorek, godz. 11.00.

Dowiedz się więcej o przedstawieniu.

Wygraj zaproszenie!

Dla czytelników www.wroclaw.pl mamy na spektakl 2 podwójne zaproszenia. Rozdamy je wśród osób, które udzielą poprawnej odpowiedzi na pytanie:

Czyje słowa są mottem działalności Wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka?

Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku, 3 sierpnia, do godz. 9.00. Laureatów (skontaktujemy się telefonicznie) wyłoni redakcyjna sierotka.

KONKURS ZAKOŃCZONY

Wydarzenia na go.wroclaw.pl

Wędrówki Stasia – spektakl we WCTD

Wędrówki Stasia – spektakl we WCTD

Spektakl / Dla dzieci
Termin 4 sierpnia 2015 11:00

Miejsce Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka

Zobacz
Zgłoś uwagę