Wrocławski REC Global wyróżniony przez COBCOE

Firma REC Global z Wrocławia wyróżniona przez Council of British Chambers of Commerce in Europe (COBCOE). Brytyjczycy uznali REC Global za jedną z najszybciej rozwijających się firm R&D w Europie Centralnej. Firma jest Polskim Czempionem.

  • REC Global

    Wrocławski REC Global wyróżniony przez COBCOE


– To dla nas wielki prestiż, gdyż dla brytyjskiej organizacji, REC Global wyróżnia się spośród europejskich firm R&D. Nasza firma osiągnęła sukces globalny, a zarazem mamy jeszcze wielkie perspektywy rozwoju przed sobą. Szczególnie cieszy to, że zostaliśmy wyróżnieni, jako przykład firmy, która na tle polskich przedsiębiorstw tak mocno nakreśla swoją pozycję – mówi Bartłomiej Andrusiewicz, VP Sales West Europe, REC Global

Wrocław należy do liderów, wśród polskich miast, pod względem zatrudnienia w branży R&D (centra badawczo – rozwojowe). Wyróżniony przez COBCOE, wrocławski REC Global jest doskonałym przykładem takiej działalności – zobacz artykuł w „Make Europe Work”.

REC Global - sukces globalny

REC Global jest dynamicznie rozwijającą się grupą firm dostarczających profesjonalne usługi z zakresu inżynierii oprogramowania, takie jak: projektowanie, rozwój, integracja i weryfikacja, a także zarządzanie projektami. Research & Engineering Center został założony w 2007 roku, ale historia planów rozpoczęcia działalności sięga roku 2000. Grupa REC Global, według stanu na koniec 2014, zatrudnia ponad 450 inżynierów oprogramowania i z sukcesem działa na 20 rynkach, głównie w Europie Zachodniej i USA. Firma posiada 7 centrów badań i rozwoju oraz 13 biur sprzedaży i wsparcia na świecie. REC Global dostarcza szerokie spektrum usług z obszaru rozwoju oprogramowania systemów wbudowanych, jak również aplikacji mobilnych, internetowych oraz klasy „enterprise”. Firma specjalizuje się w branżach, takich jak: motoryzacja, przemysł i automatyka, internet rzeczy (IoT), telekomunikacja, telematyka i komunikacja maszyn oraz półprzewodniki.

REC Global szuka pracowników

W ciągu 7 lat działalności grupy REC Global zostało wykonanych ponad 500 projektów, głównie dla zachodnich, dużych i małych przedsiębiorstw oraz korporacji, w tym m.in. dla światowej klasy producentów samochodów, telefonów i innych urządzeń elektronicznych.

Obecnie firma poszukuje inżynierów, architektów, testerów oprogramowania oraz wielu innych specjalistów z branży informatycznej. Ponad 100 ofert dotyczy pracy w obszarze systemów wbudowanych, aplikacji mobilnych oraz internetowych. Propozycje zatrudnienia są w Polsce, Chorwacji i Słowacji – zobacz szczegóły.Zgłoś uwagę