Planeta Singli z udziałem gwiazd [ZAKOŃCZONY]

Już 9 lutego w Multikinie Arkady Wrocławskie odbędzie się seans filmu „Planeta Singli” z udziałem twórców i aktorów! Dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenie na seans.


9 lutego o 19.30 w Multikinie Arkady Wrocławskie odbędzie się specjalny pokaz komedii „Planeta Singli”, w którym wezmą udział twórcy i aktorzy.

Dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Aby je zdobyć w formularzu zgłoszeniowym, zamieszczonym poniżej, wpiszcie trzy tytuły filmów w których zagrał Maciej Stuhr.

Dodatkowo podajcie numer telefonu komórkowego i adres mailowy. Konkurs trwa do poniedziałku, 8 lutego do godziny 13.00. Wygrywa dziesiąta osoba, która zgłosi się w konkursie. Laureata poinformujemy mailowo.  

W komedii „Planeta Singli” Ania (Agnieszka Więdłocha) jest uroczą, romantyczną, ale niezbyt pewną siebie nauczycielką, poszukującą idealnego mężczyzny na internetowych portalach randkowych. Przypadkiem, w walentynkowy wieczór, spotyka showmana Tomka (Maciej Stuhr), który prowadzi najpopularniejszy i najbardziej kontrowersyjny program telewizyjny w kraju. Zachwycony niepoprawnym romantyzmem Ani, proponuje jej, żeby została bohaterką jego show – ona będzie umawiać się na randki przez internet, a on w swoim programie pokaże prawdziwą twarz facetów flirtujących w sieci i wyśmieje naiwność kobiet szukających tam ideału. Szalone randkowe przygody Ani szybko stają się wielkim przebojem. Jednak pewnego dnia Ania nieoczekiwanie spotyka… idealnego faceta – Antoniego (Michał Czernecki). Naciskany przez bezwzględną szefową stacji (Ewa Błaszczyk) Tomek musi ratować oglądalność programu. A może i własne uczucie do Ani?Zgłoś uwagę