Wrocławski aquapark powitał w tym roku milionowego gościa

We wtorek, 16 lipca, Aquapark Wrocław przywitał w swoich progach milionowego klienta w 2019 roku. Był nim Maciej Kwiatkowski, który zakupił wejściówkę do parku wodnego wraz ze swoją córką Olą. Przedstawiciele aquaparku przygotowali dla milionowego gościa kilka niespodzianek.

  • fot. Aquapark Wrocław


Tuż przed godziną 12.00 na kasie Basenów Rekreacyjnych nabite zostało milionowe wejście w 2019 roku. Niczego nieświadomy pan Maciej oraz jego córka Ola zakupili bilety i wówczas przedstawiciele wrocławskiego aquaparku oznajmili gościom, że ich wejście okazało się niezwykle szczęśliwe.

W ramach przygotowanej niespodzianki pan Maciej, mieszkaniec Siechnic, otrzymał od parku wodnego roczny karnet VIP oraz kilka biletów jednorazowych, tak by mógł korzystać z uroków aquaparku z resztą rodziny.

Czytaj także: 15-milionowy gość we wrocławskim aquaparku

Aquapark Wrocław bije w tym roku rekordy frekwencji, dlatego informacja o rozbudowie obiektu o nowe baseny zewnętrzne wywołała wiele radości wśród odwiedzających Wrocławski Park Wodny.
 
– Chcemy stworzyć autonomiczną część zewnętrzną, do której dostęp będzie od ulicy Petrusewicza. Na placu wejściowym powstanie budynek kasowy z bramką obrotową, skąd będzie można przejść w głąb terenu do nowych i istniejących basenów zewnętrznych – mówi Grzegorz Kaliszczak, prezes Wrocławskiego Parku Wodnego S.A.
 


Zgłoś uwagę