Basen sportowy wrocławskiego aquaparku czynny dłużej

Od 1 lutego basen sportowy wrocławskiego aquaparku będzie czynny dłużej. W tygodniu będzie można z niego korzystać od godz. 4.30 do 24.00. 


- Chcemy, aby każdy nasz klient miał możliwość trenowania o pasującej mu porze. Bez względu na to, czy zaczyna pracę o 6.00, czy kończy o 22.00. Silny trend związany ze zdrowym stylem życia cały czas popycha nas do wprowadzania kolejnych zmian – mówi Mariusz Żyłka, kierownik Strefy Rekreacji i Basenu Sportowego we wrocławskim Aquaparku.

Coraz więcej wrocławian rezerwuje czas na trening przed pracą, dlatego wydłużone godziny otwarcia umożliwią trening osobom, które zaczynają pracę między 6.00 a 7.00.

Trening poranny ma zupełnie inne zalety niż trening wieczorny. Pływanie o poranku polecane jest szczególnie osobom, którym zależy na zgubieniu nadprogramowych kilogramów. Zaraz po przebudzeniu metabolizm jest na wysokim poziomie, a to wpływa na przyspieszone spalanie kalorii. Natomiast trening wykonany przed snem pozwala zredukować stres zgromadzony przez cały dzień i ułatwia zasypianie.

 

Godziny otwarcia basenu sportowego obowiązujące od 1 lutego 2020 r.:

  • poniedziełk-piątek 4.30 – 24.00
  • sobota-niedziela: 8.00 – 23.00   

materiały prasowe Aquapark WrocławZgłoś uwagę