Wrocławska spółka Gwiazdą Biznesu 2016

Firma doradcza Human Partner Sp. z o.o. z Wrocławia została jednym z laureatów Dolnośląskiego Plebiscytu Gospodarczego Gwiazdy Biznesu 2016. Otrzymała pierwszą nagrodę w kategorii Mikro Firma, w której była największa konkurencja.

  • gwiazdy biznesu

    fot. organizatorzy


Kapituła konkursu nagrodziła firmy jeszcze w czterech kategoriach – Mała Firma, Średnia Firma, Rodzinna Firma oraz Biznes Odpowiedzialny Społecznie. Przyznano również nagrodę dla samorządu przyjaznego biznesowi oraz nagrodzono osobowość regionu.

 – Z przyjemnością nagrodziliśmy najprężniej działające mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz samorządy z terenu Dolnego Śląska, które swoją aktywnością wyróżniły się w 2015 roku – mówi Robert Jagła, prezes zarządu Funduszu Regionu Wałbrzyskiego. – W tym roku do rywalizacji stanęło blisko 60 firm i samorządów. Laureaci, jak również wszyscy nominowani są najlepszymi przykładami dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw, napędzających dolnośląską gospodarkę i wyznaczających wysokie standardy prowadzenia biznesu.

O nagrodę mogły ubiegać się podmioty, prowadzące działalność gospodarczą na terenie województwa dolnośląskiego. Ocena kandydatów była dokonywana na podstawie kilku kryteriów m.in.: sytuacji finansowej firmy, realizowanych inwestycji, prowadzonych działań prorozwojowych, innowacyjności produktów i usług. Istotna była również rozpoznawalność marki oraz społeczna odpowiedzialność biznesu.

Prestiżowe statuetki „Gwiazd Biznesu” zostały zaprojektowane przez Dorotę Dziekiewicz-Pilich, artystkę która jest autorką m.in. statuetkę nagrody muzycznej – Fryderyka.

Plebiscyt jest organizowany przez największą instytucję otoczenia biznesu na Dolnym Śląsku - Fundusz Regionu Wałbrzyskiego oraz portal gospodarczy Naszbiznes24.pl. Patronat nad przedsięwzięciem objęła Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Ministerstwo Rozwoju, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Wojewoda Dolnośląski.Zgłoś uwagę