Wrocławska spółka AB SA nagrodzona przez HP

Spółka AB, jeden z liderów branży IT i elektroniki w Europie Środkowo-Wschodniej, otrzymała prestiżową nagrodę od Hewlett-Packard. Wrocławską spółkę doceniono za sprzedaż serwerów HP.

  • Wrocławska spółka AB SA nagrodzona przez HP

    Wrocławska spółka AB SA nagrodzona przez HP


AB została wyróżniona w kategorii: „Największy wzrost obrotów z partnerami Distribution Led osiągnięty przez Dystrybutora w zakresie rozwiązań HP Industry Standard Servers w 2014 roku.”

– Podstawowym kryterium otrzymanej nagrody były osiągnięte wyniki w sprzedaży serwerów HP. AB S. jest wieloletnim partnerem  i dystrybutorem rozwiązań HP, natomiast ubiegły rok był dla nas wyjątkowo dobry w tym segmencie rynku. Znaczący wpływ na to miało m.in. powołanie w ramach struktury naszej spółki Działu Projektów HP, który oferuje klientom AB kompleksowe wsparcie we wszystkich kwestiach dotyczących serwerów, sieci oraz storage – podkreśla Zbigniew Mądry, dyr. ds. handlowych w AB SA.

Wrocławska spółka współpracuje z firmą Hewlett-Packard od niemal 18 lat. W tym roku została wyróżniona przez HP już dwukrotnie. Dystrybutor otrzymał nagrody za sprzedaż komputerów w Polsce oraz jako najlepszy dystrybutor komputerów HP w regionie CEE w roku 2014.

Grupa kapitałowa AB należy do czołówki największych dystrybutorów IT/ AGD/ RTV i zabawek w Europie. Prowadzi działalność w Polsce, Czechach i na Słowacji, sprzedając produkty największych światowych producentów nowoczesnych technologii do ponad 16 000 partnerów handlowych. Od 2006 roku spółka AB SA jest notowana na GPW.Zgłoś uwagę